دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

کنسانتینف: از بازی بازیکنانم در تهران رضایت ندارم


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال بلغارستان آخرین بازی خود در لیگ ملت های والیبال را با پیروزی برابر کره جنوبی تمام کرد و سرمربی بلغارستان در نشست خبری پس از بازی از بازیکنانش انتقاد کرد.

کنسانتینف در نشست خبری بیان کرد: لیگ ملت‌های والیبال را با پیروزی تمام کردیم و این نکته مهمی بود. از بازی بازیکنام در تهران رضایت ندارم، باید بر روی نقاط ضعف تیمم کار و راه حل را پیدا کنم. می دانم اصلی ترین ضعف بلغارستان بازیکنان مصدوم بود. از ۶ بازیکن اصلی ما تنها یک بازیکن از نظر فیزیکی سالم بوده است، باید این مصدومیت ها رفع شود تا در شهریور استفاده کنم. بازیکنان جوانم نیز بد نیستند. آنها آینده والیبال بلغارستان محسوب می شوند اما بی تجربه هستند. در میادین آینده از بازیکنان با تجربه تر استفاده کنیم.

او درباره نحوه برگزاری رقابت های لیگ ملت ها گفت:برای برخی از تیم های اروپایی این شیوه برگزاری به نفعشان بود.  روسیه فقط در اروپا بود اما بلغارستان و ایران به چین و … سفر کردند. مهمترین مشکل نداشتن تایم برای ریکاوری بود. فقط سوار هواپیما شدیم و بعد رقابت داشتیم. از سایر رشته ها بپرسید متوجه می شوید، بهترین تیم های فوتبالی نیز بدون ریکاوری نمی توانند بازی خوب ارائه دهند. از افراد برگزار کننده باید پرسید چرا مسابقات را با این فرمت برگزار کردند.

کاپیتان بلغارستان نیز در نشست خبری گفت: از بردمان بسیارخوشحالیم.  خیلی مهم بود که بازی‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشتیم، می دانستیم کره خوب تلاش می کند و ما بهتر تلاش کردیم و پیروز شدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *