یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹

کناره‌گیری تیم هیئت بسکتبال خوزستان از لیگ برتر تکذیب شد


مجتبی پیر عباسی رئیس هیئت بسکتبال استان خوزستان در گفت‌وگو با “ورزش تایمز”، با اشاره به اینکه مسابقات نماینده خوزستان در هفته نخست مسابقات لیگ برتر به علت مثبت شدن تست کرونا پنج بازیکن این تیم به زمان دیگری موکول شد، اظهار کرد: کناره‌گیری تیم هیئت بسکتبال خوزستان از لیگ برتر صحت ندارد و ما با قدرت در این رقابت‌ها حضور خواهم داشت.

وی با بیان اینکه به دنبال یافتن حمایت‌کننده مالی جدید برای تیم هیئت بسکتبال خوزستان هستیم، افزود: تا توافق با حمایت‌کننده مالی، هیئت استان از این تیم حمایت خواهد کرد.

پیر عباسی در ادامه گفت: بازیکنان خارجی تیم هیئت بسکتبال خوزستان به زودی برای حضور در تمرینات این تیم به اهواز سفر می‌کنند و ما در حال انجام کارهای اداری این نفرات هستیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، بازی تیم هیئت بسکتبال خوزستان در هفته نخست لیگ برتر مقابل تیم‌های پالایش و پخش آبادان و شهرداری گرگان به علت مثبت شدن تست کرونا پنج بازیکن این تیم به زمان دیگری موکول شد.

مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۶ تیم در دو گروه به صورت متمرکز در تهران رقابت می‌پردازند که تیم هیئت بسکتبال خوزستان در گروه نخست با تیم‌های پالایش و پخش آبادان، شهرداری گرگان، آویژه صنعت پارسا مشهد، اکسون تهران، رعد پدافند هوایی مشهد، شورا و شهرداری قزوین و صنعت مس رفسنجان همگروه است.

هفته نخست این رقابت‌ها امروز و فردا در تهران برگزار می‌شود.

پیش از این قرار بود تیم هیئت بسکتبال خوزستان با نام آفتاب زاگرس اهواز در لیگ برتر شرکت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *