پنجشنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷

کاپیتان تیم بسکتبال سه نفره بانوان: به تجربه بیشتری نیاز داریم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اندونزی،  تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی، امروز یکشنبه به مصاف چین رفت و مقابل این تیم با نتیجه ۲۱ به ۷ شکست خورد. 

تیم بسکتبال سه نفره بانوان ایران با متحمل شدن این شکست از صعود به نیمه نهایی بازماند و به کار خود در بازی های آسیایی پایان داد. 

کیمیا یزدیان طهرانی کاپیتان تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان در این رابطه گفت: اگر تایلند را برده بودیم به عنوان تیم اول صعود می کردیم. در این صورت در این مرحله با مالزی رقابت می کردیم که به طور حتم راحت تر از چین مدعی بود.

وی ادامه داد: چینی ها اصلی ترین مدعی قهرمانی هستند. همه ناراحت شدیم که باید با چین بازی می کردیم چون می دانستیم خیلی از ما قوی تر و با تجربه تر هستند. به خصوص اینکه در تورنمنت های مختلفی قبل از این بازیها شرکت کرده بود. 

این ملی پوش بسکتبال سه نفره با بیان اینکه در کل باخت به تایلند کار دست ما داد، خاطرنشان کرد: اگر اعزام ها تداوم داشته باشد می توانیم تجربه های خوبی پیدا کنیم و بالاخره قهرمان شویم.

کاپیتان تیم بسکتبال سه نفره بانوان یادآور شد: با یک یا دو بار حضور در میادین بین المللی نمی توان به نیمه نهایی و فینال رسید. مسئولان حمایت کنند، می توانیم اثبات کنیم که ما هم می توانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *