چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹

کار سختی در آسیا داریم/مجبوریم دیدارهای تدارکاتی داخلی داشته باشم


به گزارش “ورزش تایمز”، اولین اردوی تیم ملی هندبال پسران در رده سنی جوانان پس از کسب مجوز از ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت از ۲۲ شهریور در تهران آغاز و تا پایان هفته ادامه خواهد داشت. این تیم خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۲۱ شیراز آماده می‌کند.
مسعود ظهرابی سرمربی تیم ملی هندبال جوانان در حاشیه این اردو و در جمع خبرنگاران گفت: فعلاً شرایط بچه‌ها خوب است. بچه‌ها قبل از این اردو استارت تمرینات خود را برای حضور در لیگ برتر همراه با تیم‌های باشگاهی خود زده بودند. البته بچه‌ها در این مدت کارهای بدنسازی می‌کردند و تمرینات شأن خوب بوده است. در این اردو بیشتر کارهای تاکتیکی و هماهنگی انجام دادیم.

وی در مورد اینکه چه زمانی تکلیف ترکیب نهایی تیم مشخص خواهد شد نیز بیان داشت: در حال حاضر اردوی تیم با ترکیبی از ۲۵ نفر برگزار می‌شود و پس از برگزاری لیگ و چند اردو در بهمن ماه ۸ نفر را کنار می‌گذاریم و نفرات را نهایی خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه آیا باشگاه‌ها در این مسیر برای در اختیار قرار دادن بازیکنان هماهنگ هستند یا خیر هم گفت: برای اردوها هماهنگی خاصی با باشگاه‌های داخلی نکرده‌ایم. البته این هماهنگی‌ها با بچه‌ها انجام شده که تا جایی برای حضور در تیم ملی در قرارداد همکاری خود ببینند. البته خوبی امسال این است که لیگ برتر به صورت متمرکز برگزار می‌شود و از نظر زمانی مشکلی برای تداخل زمانی اردو و مسابقات نداریم و به راحتی می‌توانیم در این خصوص هماهنگی و برنامه ریزی کنیم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود در مورد مشخص شدن رقبا هم افزود: حریفان ما در گروه بندی مشخص نشده اما آنچه می‌دانیم کار سختی پیش رو داریم. چهار تا تیم در مسابقات هستند که در دوره قبلی اول تا چهارم شده و در مسابقات قهرمانی جهان حاضر بوده‌اند. تمام آنها الان تمرین می‌کنند و شرایط خوبی دارند و حتی بازی تدارکاتی دارند چیزی که ما تا الان نداشتیم نداریم.

ظهرابی ادامه داد: بازی تدارکاتی ما با باشگاه‌های داخلی انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *