سه شنبه , ۱ مهر ۱۳۹۹

کار تیم هندبال جوانان در آسیا سخت است/ رقیبان نگران‌مان کرده‌اند


به گزارش “ورزش تایمز”، اولین اردوی تیم ملی هندبال جوانان کشورمان پس از ماه‌ها تعطیلی و با دریافت مجوز از سوی وزارت ورزش و جوانان و ستاد ملی مبارزه با کرونا چند روزی است در تهران آغاز شده است.

در این اردو ۲۱ ورزشکار به نام‌های فواد فرهادی، پارسا محمدی، ابوالفضل لطفی، یونس اناری، امیرعباس سلطانی، ولی الله آرش، پوریا فتاحی، حسین جهانی، بهشاد فاتحی، امیرحسین فیروزبخت، مهدی شریفی، رضا شجاعی، رضا یادگاری، علی رهنما، رضا شهبازی، پوریا به نام فرد، حسین بهادری، مهدی رئیسی، محمدرضا امیری، محمدرضا کاظمی و سجاد داردان به سرمربیگری مسعود ظهرابی، مربیگری مهدی آزاد منجیری و فرید علیمرادی از روز جمعه ۲۱ شهریورماه در تالار هندبال تهران آغاز به کار کرده است.

تیم هندبال جوانان کشورمان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهانی در سال ۲۰۲۱ شهر شیراز آماده می‌کند.

مسعود ظهرابی سرمربی این تیم در گفتگو با “ورزش تایمز”، گفت: تیم ملی هندبال پس از مدت‌ها تمرینات خود را با همان نفرات آخرین اردو در تهران آغاز کرده است. اردوی خوبی را شروع کرده‌ایم. فدراسیون هم تمامی پروتکل‌های وزارت بهداشت را رعایت کرده و امیدواریم بتوانیم در پایان اردو به اهداف مان برسیم.

وی افزود: این تنها اردوی ما خواهد بود. بعد از این اردو تمرین تعطیل شده و بازیکنان برای شروع لیگ در نیمه مهرماه در اختیار باشگاه‌ها قرار می‌گیرند و بعد از آن باید ببینیم فدراسیون چه شرایطی را اعلام می‌کند تا در نیمه لیگ یک اردوی دیگر را برگزار کنیم.

سرمربی تیم هندبال جوانان کشورمان خاطرنشان کرد: مسابقات قهرمانی آسیای شیراز دو بار به تعویق افتاد و در نهایت به سال آینده میلادی موکول شد. این تعویق مسابقات به سود ما شد چرا که دو نفر از بازیکنان ما آسیب دیده بودند و عمل جراحی انجام دادند و امیدوارم به تیم برسند.

ظهرابی در مورد شرایط رقبا و اینکه آیا ما شانس سکو رفتن داریم یا خیر هم گفت: رقبای ما در حال تمرین هستند و همین موضوع کار را برای ما سخت می‌کند. کار سختی پیش روی ما هست اما ما تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم. ما امتیاز میزبانی را داریم و امیدواریم این مسئله به ما کمک زیادی کند.

وی در خصوص برنامه تمرین ملی پوشان گفت: این اردو تا روز پنجشنبه در تالار تهران برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *