شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

کار با «الکنو» لذت بخش است/ بازی‌های سختی در پیش داریم


علی اصغر مجرد، سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره هفته نخست رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ والیبال، گفت: با توجه به دوری ۲ ساله از مسابقات بین المللی و مدت زمان کوتاه اردوهای ملی در سه بازی نخست لیگ ملت‌ها دچار مشکل شدیم اما روز به روز شرایط تیم بهتر می‌شود و برای هفته دوم آماده می‌شویم.

ملی پوش والیبال ایران با اشاره به سرماخوردگی برخی بازیکنان ادامه داد: ویروس سرماخوردگی چند نفر از بازیکنان تیم ملی را دچار سردرد، گلو درد و تب کرد، به همین خاطر سعید معروف و میلاد عبادی پور را در اختیار نداشتیم. همین موضوع شرایط را سخت‌تر کرد و تیم اذیت شد.

مجرد درباره بازی‌های هفته دوم تیم ملی مقابل کانادا، ایتالیا و بلغارستان گفت: هفته سختی خواهد بود. هر سه تیم شرایط خوبی در جدول رده بندی دارند. بازی با هر تیمی در لیگ ملت‌ها دشوار است. برای پیروزی باید قدرتمند در زمین حاضر شویم.

سرعتی زن جوان تیم ملی کار با «الکنو» را لذت بخش توصیف کرد و ادامه داد: حدود دو ماه در کنار الکنو تمرین می‌کنیم، او یکی از بهترین مربیان حال حاضر دنیا به شمار می‌رود. در مدت زمان کوتاهِ دو ماه، نکات بسیاری از الکنو آموخته‌ام و از کار کردن کنار او لذت می‌برم.

وی درباره عملکرد خودش در هفته نخست گفت: در بازی نخست عملکرد بدی نداشتم، در بازی دوم هم در زمین نبودم و در بازی سوم نیز از عملکردم راضی هستم اما باید بهتر شویم. می‌توانیم بهتر ظاهر شویم و برای بهتر شدن تلاش می‌کنیم. تیم به هماهنگی رسیده است و مشکلی نداریم. باید بهترین عملکرد خود را در بازی‌های آینده به نمایش بگذاریم تا به هدفمان دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *