شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

چین تایپه حریف ایران شد


به گزارش “ورزش تایمز”، در آخرین مسابقه مرحله یک چهارم نهایی AVC کاپ، عصر امروز تیمهای قزاقستان و چین تایپه به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی سه بر یک میزبان چین تایپه به پایان رسید تا میزبان رقابت ها، برای دومین بار مقابل ایران صف آرایی کند.

ست اول این مسابقه با پیروزی ۲۵ بر ۲۳ قزاقستان به پایان رسید اما چین تایپه در سه ست بعدی حریف خود را با امتیازات ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۲۱ شکست داد و به جمع چهار تیم برتر رقابت ها صعود کرد.

تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ایران هم امروز با حضور در سالن دانشگاه تایپه، مسابقه تیم های چین تایپه و قزاقستان را از نزدیک تماشا کردند و عملکرد حریف فردای خود را زیر نظر گرفتند.

شکست قزاقستان درحالی رقم خورد که این تیم در مرحله گروهی، تیم های پر افتخار ژاپن و کره جنوبی را شکست داده بود و تیم اول مرحله مقدماتی محسوب می شد.

چین تایپه که فردا در نیمه نهایی به مصاف ایران می رود، پیش از این در نخستین روز مسابقات نیز برابر ایران قرار گرفت و با نتیجه سه بر یک شکست خورد.

میزبان مسابقات پس از شکست مقابل ایران، تیم های استرالیا، تایلند و قزاقستان را از پیش رو برداشت تا به نیمه نهایی برسد و در واقع شاگردان بهروز عطایی تنها تیمی بوده اند که چین تایپه را شکست داده اند.

چین تایپه در این دوره از مسابقات از حمایت پر شور هواداران خود هم بهره می برد و تمام بازی های این تیم با استقبال زیاد تماشاگران همراه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *