دوشنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

چهارمین اردوی تیم ملی هندبال برگزار می شود


به گزارش “ورزش تایمز”، چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی هندبال مردان کشورمان جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ از روز شنبه ۲۳ شهریور ماه در تالار هندبال تهران آغاز خواهد شد. علیرضا حبیبی مربی تیم ملی هندبال کشورمان اسامی ۲۰ بازیکن دعوت شده را برای حضور در این مرحله اردو اعلام کرده است.

میلاد قلندری از کهگیلویه و بویراحمد، مجتبی حیدرپور از خراسان رضوی، محمدعلی قاسمی از فارس، امین کاظمی از اصفهان، فرزاد رستمی از فارس، محمد امین فرهادی از کرمانشاه، یونس آثاری از خراسان رضوی، سلامان بربط از کرمان، جلال کیانی از اصفهان، مجتبی کرمیان از کرمانشاه، وحید مسعودی از اصفهان، شهاب صادق زاده از آذربایجان شرقی، مهران حسینی از کرمانشاه، علی رحیمی از فارس، محمدرضا اورعی از خراسان رضوی، محمد سیاوشی از البرز، ایمان یحیائی از تهران، امید سرپوشی از خراسان رضوی، مسلم کاظمی از لرستان و رضا شجاعی از خوزستان بازیکنان دعوت شده به این مرحله از اردو هستند.

در این مرحله اردو، هیچکدام از لژیونرهای هندبال کشورمان حضور ندارند. تمرینات باشگاه‌های اروپا برای شروع فصل جدید لیگ‌های داخلی و قهرمانی باشگاه‌های اروپا آغاز شده و این بازیکنان به تیم‌های خود پیوسته‌اند.

رقابت‌های هندبال انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو اواخر مهرماه سال جاری در قطر برگزار خواهد شد. ایران در این رویداد با تیم‌های بحرین، کره‌جنوبی و کویت هم گروه است. هندبال آسیا یک سهمیه مستقیم برای المپیک توکیو خواهد داشت. تیم دوم آسیا نیز باید در رقابتهای انتخابی قاره‌ای شرکت کند. تا بتواند شانس کسب سهمیه را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *