جمعه , ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

چطور قبل از کمیته انضباطی رای می‌دهند؟/ بازی سختی با گنبد داریم


رحمان محمدی راد در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره بازی حساس روز پنجشنبه مقابل تیم شهرداری گنبد گفت: باید بازی خوبی از آب دربیاید، با توجه به نزدیکی تیم‌ها و برگزاری دیدارهای تدارکاتی بر خلاف دوره‌های گذشته در ابتدای مسابقات لیگ برتر شاهد بازی‌های خوبی بودیم. توقع بازی سختی مقابل شهرداری گنبد داریم، امیدوارم میزبان شایسته‌ای باشیم. متاسفم برای صحبت‌هایی که درباره اتفاقات بازی با کاله مطرح می‌شود چرا که اصلا اتفاق بزرگی نیافتاد که اینقدر بزرگ جلوه دادند.

سرمربی والیبال تیم سپاهان ادامه داد: صحبت‌هایی که در سالن زده شد که من نیز مخالف هستم اما چرا فدراسیون به صورت ضربتی و بدون برگزاری جلسه کمیته انضباطی تیم را از حضور تماشاگر محروم کرد؟ اگر قرار باشد تا این حد سرعتی و محکم رای صادر کنند دیگر در هیچ سالنی در هیچ کجای ایران نباید شاهد حضور تماشاگر باشیم. به هر حال همیشه تعدادی تماشاگر نما در سالن‌ها حضور دارند که تماشاگران را تحریک می‌کنند.

وی تاکید کرد: اگر جلسه کمیته انضباطی برگزار شد و مشخص شد جریمه این شعارها و اتفاقات رخ داده، یک جلسه محرومیت تماشاگران هم نبوده است آن زمان واکنش آقایان چیست؟ آبروی رفته تیم را چطور بر می‌گردانند؟ با این کار میزبانی اصفهان را زیر سوال برده‌اند. امیدوارم حالا که با تیم ما شروع کرده‌اند و اینقدر سریع و ضربتی رای صادر می‌کنند تا پایان فصل و با تمام تیم‌ها اینگونه رفتار کنند.

محمدی راد درباره اتفاقات رخ داده در بازی مقابل کاله که منجر به محرومیت تماشاگران اصفهان تا اطلاع ثانوی شد، گفت: داور یک کارت زرد و قرمز نشان داد. یک کارت قرمز نیز در پی اعتراضم به نحوه رفتار عطایی به من نشان داد. عطایی حق ندارد در حین بازی،  بازیکنان ۱۸ سال تیمم را تهدید به ادب کردن کند. این بازیکن جوان دیگر چطور می‌تواند بازی را ادامه دهد. داور در این بازی تنها ۳۰ ثانیه نشست اما فصل گذشته در مشهد تیم ما دو ساعت و نیم از تماشاگران پیام فحش ناموس خوردند.

سرمربی والیبال سپاهان گفت: به دنبال این محرومیت با پورحسن صحبت کردیم. جواب درستی نمی‌دهند. پورحسن می‌گوید بر اساس آیین نامه سازمان لیگ پیش از رای کمیته انضباطی رای می دهند. فرخی، گفت باید کمیته انضباطی تشکیل شود و سپس رای صادر شود. حال سوال من این است اگر رای کمیته انضباطی این محرومیت نباشد تکلیف چیست؟ اگر اتفاقی رخ دهد باید ابتدا ثابت شود و سپس رای صادر شود. اگر تیم ما مقصر بود اصلا ۱۰ جلسه تیم را محروم کنند اما ابتدا ثابت شود نه اینکه پیش از رای کمیته انضباطی و بررسی اتفاقات رای به محرومیت تماشاگر دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *