سه شنبه , ۱۷ تیر ۱۳۹۹

چرا توهین ملی پوش والیبال دیده نشد/ کمیته انضباطی دخالتی نداشت؟


به گزارش “ورزش تایمز” در دیدار دو تیم پیکان و سایپای تهران، پویا یلی ملی پوش تیم پیکان در اواسط بازی با الفاظ رکیک و به دور از فضای ورزش درگیری لفظی با امین اسماعیل نژاد بازیکن تیم سایپا داشت که پس از پایان این بازی، کمیته انضباطی هیچ واکنشی در این زمینه نداشت. “ورزش تایمز” نیز در این زمینه گزارشی تحت عنوان سایه سیاه بی اخلاقی بر والبیال/تبعیض کمیته انضباطی بین بازیکنان! منتشر کرد.

منوچهر پورحسن سرپرست سازمان لیگ در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص اینکه چرا سازمان لیگ هیچ واکنشی در این زمینه نداشت؟ گفت: در گزارش ناظر بازی هیچ یک از این اتفاقات و توهین لفظی یلی گزارش نشد. من باید براساس گزارش ناظر تصمیم گیری کنم چرا که من در زمان این اتفاق در سالن نبودم و دلیل این اتفاق را از ناظر بازی جویا شوید.

یگانه ناظر بازی پیکان و سایپا در گفتگو با “ورزش تایمز” در باره این اتفاق گفت: درگیری لفظی زیر تور بود. ما نباید گزارش بدهیم. گزارش اول را باید داور اول بدهد. زمانیکه داور او را جریمه کرد یعنی بابت صحبت هایش جریمه شد. یک زمان دیگر نیز داور ممکن است بازیکن را اخراج کند که آن زمان گزارش کامل را ارائه می دهیم. درست است که بازیکنان فحش داده اند اما آیا داور اول گزارش را برای من نوشته است؟ داور اول باید بعد از بازی گزارش را داخل برگه می نوشت اما این کار را نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *