جمعه , ۸ اسفند ۱۳۹۹

پیروزی سپاهان برابر پرسپولیس/ظهرابی: این مسابقه نمایش تیم ما نبود


به گزارش “ورزش تایمز”، دیدار دو تیم فولاد سپاهان اصفهان و پرسپولیس بهبهان در چارچوب مرحله سوم از لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور به سود فولاد به پایان رسید. در این دیدار که عصر امروز برگزار شد، فولاد توانست در یک بازی برتر با نتیجه ۴۳ بر ۳۳ پرسپولیس را شکست دهد. فولاد نیمه اول این بازی هم با برتری ۲۵ بر ۱۶ به پایان رسانید.

مسعود ظهرابی سرمربی تیم پرسپولیس بهبهان پس از شکست تیمش برابر فولاد سپاهان گفت: به تیم خوب و ریشه دار فولاد تبریک می گویم که بازی روان و جنگنده‌ای به نمایش گذاشتند. تیم متأسفانه تیم ما شب گذشته ساعت دو بامداد به تهران رسید بنابراین شرایط جسمانی و تمرینی مساعدی نداشتیم.

وی افزود: سعی می‌کنیم بازی به بازی بهتر شویم و برگردیم به مرحله قبل مسابقات که خیلی خوب بازی می‌کردیم. این مسابقه نمایش تیم ما نبود.

وی درباره سطح رقابت‌های لیگ هم با بیان اینکه عیار بسیاری از تیم‌ها در این مرحله مشخص می‌شود، گفت: به فدراسیون هندبال تبریک می گویم که در این شرایط بیماری کرونا خیلی خوب از برگزاری این رقابت‌ها حمایت کرد تا چراغ هندبال روشن بماند.

مسلم کاظمی، بازیکن فولاد سپاهان اصفهان پس از پیروزی تیمش برابر پرسپولیس بهبهان گفت: بازی بسیار جذاب و دیدنی بود. پرسپولیس هم تیم بسیار جوانی است و در این دیدار خوب کار کردند.

وی افزود: اما سپاهان ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است و خدا را شکر تمرینات بسیار خوبی پشت سر گذاشتیم و توانستیم دستورات کادر فنی را اجرا کنیم و بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم.

کاظمی درباره بازی بعدی تیمش با ذوب آهن هم افزود: بازی با ذوب آهن بازی بسیار سختی است و دو تیم برای برد می آیند و باید همه تلاشمان را کنیم که با برد از زمین خارج شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *