دوشنبه , ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

پیروزی تنها خواسته ما در مسابقه برابر اردکان/شمس را دست کم گرفتیم


احسن الله شیرکوند، در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص باخت تیم والیبال شهرداری ورامین در برابر نوشیدنی شمس، اظهار داشت: اتفاقی که در بازی با شمس افتاد و سبب شد که ما بازی را واگذار کنیم، به دلیل دست کم گرفتن و جوان بودن تیم حریف بود، اما با یاری خدا طی ۱۰ روز اخیر تمرین های خوبی را داشته ایم.

شیرکوند افزود: درسی که ما از بازی با شمس گرفتیم سبب شد بازی با رعد پدافند کاشان را محکم تر و با جدیت بیشتری پیش ببریم و  بسیار قوی ظاهر شدیم که طی آن بازی را ۳ بر صفر بردیم. 

وی در خصوص همکاری و حمایت مسئولین شهرستان ورامین اظهار داشت: امسال تیم در شرایط خوبی به سر می برد و خوشبختانه مسئولین در خصوص ورزش والیبال دغدغه مند هستند و حمایت های خوبی داشته اند و دارای اتحاد هستند و کمک حال ما بوده اند.

کاپیتان شهرداری ورامین در ادامه با بیان این که علت برخی عدم حمایت ها به دلیل نبود اتحاد نیست، افزود: علت آن کمبود بودجه مالی و مشکلات اقتصادی است اما مسئولین همواره به ورزش والیبال لطف داشته اند و مطالبات مردم را در این زمینه درک کرده و پای کار بوده اند.

رییس هیات والیبال شهرستان ورامین در رابطه با بازی هفته آینده با اردکان اظهار داشت: بازی با اردکان بدون شک بازی سختی است،  اما پیروزی تنها خواسته ما در این مسابقه است و می تواند جایگاه ما را تعیین کند و این تعیین جایگاه در ماندن ما در سه تیم بالای جدول تا پایان نیم فصل و نیم فصل دوم دخیل است و تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم که در بالای جدول بمانیم.

شیرکوند افزود: همه مسئولین در رابطه با ایجاد و ماندگاری، انسجام و اتحاد در تیم تلاش می کنند و امیدواریم در هر بازی این انسجام را حفظ کنیم. 

وی در رابطه با وضعیت و حضور خود در زمین بازی اظهار داشت: عمده کار من درست شده است و باید نشستی می گذاشتیم ک با سفر داورزنی تداخل پیدا کرد، اما در هفته آینده تکلیف مشخص می شود.

کاپیتان شهرداری ورامین در پایان گفت: این تیم به مردم متعلق  است و اگر راهی را به جلو می رویم به دلیل انرژی هایی است که از مردم و از حضور آنها بر روی این سکوها می گیریم و امیدواریم روزی برسد که ما هم از لحاظ زیر ساخت و هم تشکیلات زیرساختی به یک قطب برسیم و نزد مردم نیز  از آن لذت ببرند چرا که استحقاق مردم ما بسیار بیشتر از این ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *