جمعه , ۳ بهمن ۱۳۹۹

پرسپولیس بهبهان از مسابقه امروز خود انصراف داد


به گزارش “ورزش تایمز” به نقل از سایت فدراسیون هندبال، دومین روز دور رفت از مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور قرار بود امروز (دوشنبه) با برگزاری دو مسابقه پیگیری شود که بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته مسابقه در نخستین مسابقه تیم پرسپولیس بهبهان می‌بایست از ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه مقابل شهید شاملی کازرون به میدان می‌رفت.

مراد کرمی رئیس کمیته مسابقات در خصوص برگزار نشدن این بازی اظهار داشت: تیم پرسپولیس بهبهان به دلیل پاره‌ای از مشکلات نتوانست در مسابقه امروز مقابل شهید شاملی کازرون حضور پیدا کند و با ارسال نامه‌ای به فدراسیون هندبال به صورت کتبی انصراف خود را از حضور در مسابقه مقابل شهید شاملی کازرون اعلام کرد.

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون هندبال افزود: نتیجه دیدار امروز پرسپولیس بهبهان و شهید شاملی کازرون و همچنین تکلیف حضور نماینده بهبهان در ادامه این رقابت‌ها پس از بررسی در جلسه کمیته انضباطی مشخص خواهد شد.

دور رفت از مرحله دوم لیگ برتر هندبال بانوان کشور یادواره شهدای مدافع سلامت از دیروز یکشنبه ۲۱ دیماه آغاز و تا ۲۴ دی ماه ادامه دارد که در ادامه این رقابت‌ها امروز تیم‌های ذوب آهن اصفهان و اشتاد سازه مشهد از ساعت ۱۳ به میدان خواهند رفت.

در نخستین روز این رقابت‌ها دیروز تیم‌های سپاهان و تأسیسات دریایی به ترتیب سنگ آهن بافق و کربنات سدیم فیروزآباد را شکست دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *