یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹

پتروشیمی برای حضور در مسابقات آسیایی بسته شده است


به گزارش “ورزش تایمز”، مهران شاهین طبع شامگاه دوشنبه پس از پیروزی خارج از خانه پتروشیمی بندرامام مقابل یس آل گرگان از هفته دهم لیگ برتر بسکتبال در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: ما بازیکنان باتجربه‌تری داریم، البته ما هنوز به ثبات مشخصی با بازیکنان خارجی نرسیده‌ایم، یک بازیکن خارجی تیم را ترک کرده، یک بازیکن خارجی هم آسیب دیده و فیلیپ ویدنف هم به عنوان بازیکن موقت به تیم ما اضافه شده است.

وی افزود: چند سالی است که ما در مسابقات آسیایی حضور داریم و باید به شکلی تیم را ببندیم که پیش بینی چنین رقابت‌هایی را هم داشته باشیم.

شاهین طبع تصریح کرد: ما تعداد زیادی از بازیکنان تیم ملی را در اختیار داریم که احتمال آسیب دیدگی دارند و باشگاه با توجه به این مسائل تیم را می‌بندد و سعی می‌کنیم در طول فصل نوسان نداشته باشیم.

وی ادامه داد: یس آل تیم خوبی است، ما در دفاع اشتباه داشتیم و دو بازیکن خارجی آنها ما را اذیت کردند، زمانی که خطاهای تیم ما زیاد شد، پنالتی‌های زیادی به تیم مقابل دادیم.

وی اضافه کرد: در برخی دقایق اشتباهات دفاع تیمی داشتیم، یس آل بازی خوبی به نمایش گذاشت و ما هم فشار وارد کردیم و پیروز شدیم.

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام در خصوص دیدار بعدی مقابل پالایش نفت آبادان گفت: نفت آبادان تیم بسیار خوبی است که از بازیکنان ملی پوش و با تجربه بهره می‌برد، بازی بسیار سختی داریم و امیدواریم با تمرکز در کارهای دفاعی و حمله پیروز شویم.

شاهین طبع در پاسخ به این سوال که چه تیمی قهرمان لیگ برتر بسکتبال می‌شود، اظهار کرد: قهرمانی در لیگ برتر بسکتبال قابل پیش بینی نیست، حتی تیم‌های بزرگ هم در برخی دیدارها نتیجه نمی‌گیرند.

وی در خصوص تغییرات در ریاست فدراسیون بسکتبال، خاطرنشان کرد: فردی که رئیس فدراسیون می‌شود باید سلامت و پاک باشد، برنامه ریزی مناسب برای بسکتبال کشور در نظر بگیرد و از لحاظ اقتصادی هم بتواند شرایط خوبی ایجاد کند.

به گزارش “ورزش تایمز”، از هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، بعدازظهر دوشنبه تیم‌های یس آل گرگان و پتروشیمی بندرامام در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که پتروشیمی با نتیجه ۱۰۷ بر ۸۶ به برتری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *