سه شنبه , ۳۰ دی ۱۳۹۹

پایان مهلت تسویه حساب لیگ برتری‌های بسکتبال/فقط بدهی دوتیم صاف شد


به گزارش “ورزش تایمز”، ۳۱ شهریورماه آخرین مهلتی بود که از سوی فدراسیون بسکتبال و برای تسویه حساب تیم های متقاضی حضور در لیگ برتر برای تسویه حساب با این فدراسیون و همچنین مربیان و بازیکنان قبلی‌شان تعیین شده بود.

این مهلت اما در حالی دو روز پیش به پایان رسید که به جز مهرام و شیمیدر دیگر تیم های هیچ اقدامی برای پرداخت بدهی خود و صاف کردن حساب شان انجام نداده اند.

شبنم کلاهی دبیر فدراسیون بسکتبال در گفتگو با “ورزش تایمز” با تایید این خبر گفت: بعد از جلسه هماهنگی لیگ برتر در قالب صورتجلسه به همه تیم ها زمان مقرر برای تسویه حساب را اعلام کردیم. با این حال به جز مهرام و شیمیدر دیگر تیم ها توجهی به این مهم نداشتند.

تسویه حساب کامل یکی از شروطی است که فدراسیون بسکتبال برای پذیرش قطعی تیم ها در لیگ برتر لحاظ کرده و آن را به تمام باشگاه ها هم اطلاع رسانی کرده است با این حال تیم ها نسبت به این مهم توجهی نداشته اند.

در همین رابطه کلاهی گفت: رئیس فدراسیون بر اعمال تمام شروط موردنظر برای حضور در لیگ برتر تاکید دارد. باید بررسی دوباره ای داشت تا در این زمینه و برای رسیدگی به بدهی تیم ها تصمیم جدیدی گرفته شود.

وی همچنین با یادآوری اینکه ۱۱۰ میلیون تومان به عنوان ورودیه لیگ برتر در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: تیم ها باید تا ۸ مهرماه ورودیه لیگ برتر را پرداخت کنند. تا به امروز به جز نیروی زمینی که نیمی از ورودیه را پرداخت کرده، سایر تیم ها هنوز اقدامی نداشته اند. امیدوارم تیم ها به این مسئله توجه لازم را داشته باشند تا بتوانیم بدون مشکل لیگ را آغاز کنیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، قرار است فصل جدید لیگ برتر بسکتبال از نیمه آبان ماه آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *