پنجشنبه , ۹ مرداد ۱۳۹۹

پاکدل: با اعتراض کتبی ایران ویزای هر چهار عضو تیم ملی صادر شد


به گزارش “ورزش تایمز”، نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا در بخش مردان و انتخابی رقابت‌های جهانی به میزبانی کویت برگزار خواهد شد. تیم ملی هندبال کشورمان نیز در دور اول مرحله گروهی با تیم‌های نیوزلند و بحرین هم گروه است و فردا جمعه اولین بازی خود را در این رویداد را برابر نیوزلند انجام خواهد داد.

با وجود اینکه این رویداد از فردا برای تیم ایران آغاز شده و هندبالیست‌ها نیز دو روز قبل از اردوی ترکیه مستقیماً راهی کویت شده‌اند تا ساعتی پیش هنوز روادید چهار نفر از اعضای تیم از سوی میزبان بازی‌ها صادر نشده بود و این نفرات همچنان در ترکیه حضور دارند.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال کشورمان در گفتگو با “ورزش تایمز” از حل شدن مشکل این نفرات خبر داد و گفت: عصر امروز پنجشنبه و به دنبال مکاتبه و اعتراض کتبی ما به کنفدراسیون هندبال آسیا نسبت به عدم صدور روادید این چهار نفر این ویزا بالاخره صادر شد.

وی افزود: ما در نامه خود از سوی وزارت ورزش نسبت به این اقدام کویت در عدم صدور به موقع روادید معترض شدیم و خوشبختانه ویزای هر چهار نفر نیز صادر شد. باید از زحمات آقای صالحی امیری و دکتر علی نژاد نیز بابت پیگیری‌های امروز تشکر کنم.

رئیس فدراسیون هندبال کشورمان خاطرنشان کرد: ما دنبال این هستیم تا این نفرات با اولین پرواز از ترکیه راهی کویت شوند. دو بازیکن ما به بازی فردا برابر نیوزلند نمی رسند چرا که سه چهار روزی است تمرین نکرده‌اند اما در بازی دوم دور مقدماتی از حضور آنها در ترکیب تیم بهره می بریم.

وی بیان کرد: ما تمام تلاش خود را برای آماده سازی تیم انجام دادیم و امیدواریم تیم بتواند در مسابقات قهرمانی آسیا نتیجه خوبی بگیرد و موفق باشد.

نوزدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی آسیا و انتخابی جهانی، از ۲۶ دی تا ۷ بهمن ماه به میزبانی کویت برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *