چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷

پاسخ فدراسیون هندبال به حقوق ۸۵۰۰ دلاری سرمربی تیم ملی


به گزارش “ورزش تایمز”، «زوران استراتوویچ» رسما از امروز همکاری خود با فدراسیون هندبال را به عنوان سرمربی تیم ملی مردان آغاز می کند. گفته می شود ۸۵۰۰ دلار حقوق ماهیانه این مربی است که باید توسط فدراسیون پرداخت شود اگرچه مسئولان فدراسیون این رقم را تائید نمی کنند. 

محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال کشورمان در گفتگو با “ورزش تایمز”  ضمن تکذیب پرداخت حقوق ۸۵۰۰ دلاری به زوران استراتوویچ گفت: مبلغ قرارداد این مربی را نمی توانم اعلام کنم اما به جرات می گویم این رقم هم اشتباه است.

وی  همچنین در پاسخ به این سوال که «وضعیت کمک مربیان زوران چه خواهد شد؟»، نیز گفت: بحث بر این بود که وی مربی خارجی می خواهد. اگر ببینیم شرایط تیم با حضور کمک خارجی بهتر خواهد شد و به نفع ما است و در نهایت به این جمع بندی برسیم قطعا این کار را خواهیم کرد در غیر اینصورت از کمک مربیان داخلی استفاده خواهیم کرد.

دبیر فدراسیون هندبال در مورد اینکه «آیا برنامه اردو و تورنمنت خارجی نیز در دستور کار این مربی قرار دارد یا خیر؟»،  خاطرنشان کرد: تورنمنت لحاظ شده است برای اینکه بچه ها کنار هم بازی کرده و هماهنگی آنها بیشتر شود. هر مربی به خاطر شناختی که از کشورها و تیم های دیگر داشته یا دوستانی که در کشورهای دیگر دارد با در نظر گرفتن شرایط فدراسیون از لحاظ مالی  و فنی اردویی را پیش بینی خواهد کرد.

رجبی در مورد برنامه تمرینات تیم نیز گفت: روز گذشته تست های پزشکی و آمادگی جسمانی را انجام دادیم و تیم از امروز تا پایان اردیبهشت ماه هر روز دو نوبت صبح و عصر در تالار هندبال تمرین دارند.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی هندبال مردان برای حضور در هجدهمین دوره بازیهای آسیایی جاکارتای اندونزی آماده می کند. اولین مرحله اردوی تیم ملی از روز گذشته با انجام تست ها در محل آکادمی آغاز و از امروز با برگزاری جلسات تمرینی و تکنیکی در تالار هندبال تهران پیگیری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *