دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

وکیلی: افتخار می‌کنم که با تیم دورنا در لیگ برتر حضور دارم


به گزارش “ورزش تایمز”، در دیدارهای هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم پیکان موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم قعرنشین و بدون پیروزی دورنای ارومیه را شکست دهد.

محمد وکیلی سرمربی تیم والیبال دورنای ارومیه پس از شکست مقابل پیکان در جمع خبرنگاران درباره این بازی گفت: در دو هفته گذشته که مقابل دو تیم تهرانی سایپا و پیکان بازی داشتیم، بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ این دو تیم از حریفان قدیمی در رقابت‌های لیگ برتر والیبال هستند و به تیم پیکان تبریک می‌گویم.

وی در ادامه افزود: به هر حال تیم پیکان، بازیکنان و کادر فنی خوبی در اختیار دارد. امروز بازیکنانم در ست اول و دوم عالی بودند و موفق شدند یک ست را نیز بگیرند.

وکیلی تصریح کرد: خوشحالم که امروز از اواسط ست نخست، از یک بازیکن ۱۶ ساله استفاده کردم و او نیز بازی خوبی را به نمایش گذاشت، چرا که او می‌تواند آینده خوبی برای پست پشتِ‌ خط‌زن والیبال ایران باشد. هدف ما این است که در این بازی‌ها به گونه‌ای بازی کنیم که حرکت رو به جلو داشته باشیم و با معرفی بازیکنان آینده‌دار، به آینده والیبال نیز کمک کنیم.

سرمربی تیم والیبال دورنای ارومیه در پایان گفت: از بازیکنانم راضی هستم چرا که تا آخرین لحظه جنگیدند. همانطور که در هفته گذشته گفتم افتخار می‌کنم که با این بازیکنان نوجوان در لیگ برتر حضور دارم و هدف ما این است تا بازیکنان خوبی را تحویل والیبال بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *