پنجشنبه , ۷ مرداد ۱۴۰۰

واکنش سرمربی تیم ملی به یک ادعا/ الکنو: اکبری اگر سند دارد رو کند


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال ایران خود را برای کسب دومین تجربه حضوردر المپیک آماده می کند و ولادیمیر الکنو مربی نامدار دنیای والیبال هدایت ملی پوشان را برعهده دارد.

بحث حضور مربیان ایرانی روی نیمکت المپیک توکیو از جمله حواشی بود که تیم ملی در آستانه حضور در بازی ها با آن مواجه شد. سرانجام پیش از آغاز مسابقات لیگ ملت ها محمدرضا تندروان به عنوان تنها مربی ایرانی به عنوان دستیار الکنو در رقابت‌ها معرفی شد.

انتخاب تندروان با واکنش پیمان اکبری همراه شد و این مربی در یک برنامه لیگ ملت های شبکه ورزش با اشاره به این موضوع گفت: سند و مدرک معتبر دارم که خواست الکنو و دستیارش این بود تا من در کادر فنی حضور داشته باشم. برای اینکه حاشیه ای ایجاد نشود صحبتی نکردم. پس از المپیک با داورزنی صحبت خواهم کرد.

هر چند سرمربی تیم ملی در آن مقطع پاسخی به اظهارات کاپیتان پیشین تیم ملی ایران نداد اما در بازگشت از لیگ ملت ها و در حاشیه برگزاری نشست خبری به سوال “ورزش تایمز” در این مورد پاسخ داد.

الکنو که نمی خواهد قبل از حضور تیم ملی در بازیهای المپیک حاشیه ای برای این تیم و شاگردانش ایجاد شود در گفتگو با “ورزش تایمز” خیلی کوتاه پاسخ اظهار نظر پیمان اکبری را داد و در مورد سندی که وی تاکید کرده است گفت: « اگر پیمان اکبری سندی در این مورد دارد آن را رو کند.»

سرمربی روس تیم ملی در حالی اظهار نظر پیمان اکبری را رد کرد که در دو نشست خبری دو اظهار نظر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون را نیز در مورد قول رفتن روی سکو و دعوت فرهاد قائمی رد کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *