سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

واکنش تند رئیس فدراسیون والیبال به انتقادات سعید معروف


به گزارش “ورزش تایمز”، احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال پیرامون حواشی به وجود آمده پس از پایان ماموریت امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال اظهار داشت: تصمیم گیری در مورد اعضا و دست اندرکاران هر فدراسیون جزو حقوق بدیهی هر رئیسی است و خوشبختانه این خداحافظی در یک فضای دوستانه و با حفظ احترام صورت پذیرفت. این موضوع در راستای موافقت با درخواست ایشان و اقدام در مورد خاتمه خدمت آقای خوش خبر صورت گرفت.

رئیس فدراسیون والیبال در خصوص برخی واکنش ها به وجود آمده افزود: ضمن محفوظ دانستن حق برخورد قانونی و انضباطی در این خصوص برای فدراسیون و خانواده بزرگ والیبال، رجوع می کنم به نقل قولی از مرحوم امیر کبیر که می گوید اگر سیستم آموزشی و تربیتی ما درست بود و نقصی نداشت امروز شاهد چنین برخوردهایی دور از شان انسانی نبودیم.

ضیایی در ادامه تاکید کرد: الحق امیر کبیر مرحوم حق داشت که هر هزار و ۱۸۸ روز دوران صدرات را گریه کند زیر افول ارزش‌های انسانی از جانب هر کسی و در هر جایگاهی بسیار مذموم و ناپسند است و اینجانب قضاوت در این خصوص را به اهل دل و اهل فن واگذار می نمایم. کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در حال بررسی اتفاقات روزهای اخیر می باشد و طی روزهای آینده در این خصوص تصمیم گیری و اعلام خواهد کرد.

به گزارش “ورزش تایمز”، در چند  روز گذشته، پس از انتشار خبر استعفای امیر خوش خبر، سرپرست تیم‌های ملی والیبال، سعید معروف در فضای مجازی به شدت و با لحن تند،  علیه رئیس فدراسیون تاخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *