دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

والیبال نشسته ایران پرقدرت‌تریرن تیم آسیاست/ مدال طلا می‌خواهیم


به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از اندونزی، حامد نعمتی کم سن و سال ترین بازیکن تیم ملی والیبال نشسته ایران اعزامی به رقابت های پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا است. بازیکنی که می تواند از نسل جدید والیبال لقب بگیرد و سال ها در جمع ملی پوشان این رشته حاضر باشد. 

این بازیکن در خصوص شرایط تیم ملی به “ورزش تایمز” اظهار داشت: بچه ها در وضعیت بسیار خوب روانی و بدنی به سر می برند. ما خود را آماده شروع رقابت ها می کنیم و امیدواریم به راحتی قهرمان شویم. تیم ما پرقدرت ترین تیم آسیاست و از این رو می دانیم با کمی تلاش و تمرکز می توانیم قهرمانی دوره قبلی مان را تکرار کنیم و بار دیگر مدال طلا به نام تیم ایران ضرب خواهد شد.

نعمتی که از جمله تازه واردها به تیم ملی والیبال نشسته است، در مورد پایین آمدن میانگین سنی این تیم افزود: با حضور بازیکنانی مثل ما که سن و سال کمتری داریم، وضعیت سنی تیم بهبود یافته است. ما جوان‏ترها در کنار بزرگ‎ترهای تیم تجربه بیشتری کسب می کنیم و می توانیم در کنار سایر ملی پوشان تست شویم. به عقیده من، این بهترین فرصت بود که فدراسیون جانبازان و معلولین و همچنین کمیته پارالمپیک از آن بهره گرفت تا ترکیبی از جوان ها و باتجربه ها را در کنار هم و در یک آزمون بزرگ و مهم داشته باشد. امیدواریم بتوانیم از این شرایط به نحو احسن بهره ببریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *