دوشنبه , ۲۴ دی ۱۳۹۷

والیبال جام باشگاه‌ها برای ملی پوشان در حکم دیدار تدارکاتی است


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم والیبال بانوان پیکان با قهرمانی در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا است که این روزها تمرینات خود  را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر با حضور ملی پوشانش برگزار می کند.

میترا شعبانیان سرمربی تیم بانوان پیکان در گفتگو با “ورزش تایمز”، درباره شرایطِ تیم  پیکان در مسابقات جام باشگاه های آسیا اظهار کرد:  از بیست و یکم ملی پوشان در تمرینات باشگاه حاضر شدند و در دو نوبت  صبح و عصر تمرینات خود را پیگیری می کنیم. یکی دو بازیکن آسیب دیده داریم  که زیر نظر فیزیوتراپ تیم هستند و امیدواریم  شرایط خوبی پیدا کنند و به مسابقات برسند.

شعبانیان افزود: در حال حاضر شرایط خوبی داریم وانشاءالله بتوانیم نتایج خوبی را در مسابقات جام باشگاه های آسیا کسب کنیم. حضور در این مسابقات برای ملی‌پوشان نیز حکم دیدارهای تدارکاتی را دارد چراکه این مسابقات پیش از حضورِ تیم ملی در جام کنفدراسیون‌های آسیا است.

او  در پاسخ به این سوال که  تیم پیکان با اتکا بر مهره‌های خوبی که در اختیار داشت بازی‌های خوبی در لیگ برتر ارائه کرد و به عنوان قهرمانی رسید  آیا این ترکیب می‌تواند در جام باشگاه های آسیا نیز نتایج خوبی را کسب کند؟ گفت:  قبلا  با تیم سرمایه قهرمان لیگ شدیم و در حالی  با باشگاه پیکان مجداد به عنوان قهرمانی رسیدیم که حدود پنج بازیکنان را در اختیار نداشتیم و با یک ترکیب جدید در لیگ ۹۷ حاضر شدیم. پس نمی توان گفت که با اتکا به بازیکنان نتیجه کسب کردیم. حمایت و همدلی در بین بازیکنان و باشگاه بسیار تاثیرگذار است.

شعبانیان در ادامه اظهار کرد: خوشبختانه باشگاه پیکان حمایت خوبی را از تیم به عمل می‌آورد و همه جور از تیم حمایت می‌کند تا  بتوانیم با آرامش در مسابقات حاضر شویم.

 سرمربی تیم پیکان درباره ارزیابی حریفان در جام باشگاه‌های آسیا گفت:  نمی‌توان گفت سطح مسابقات پایین است چرا که اکثر باشگاه‌ها از بازیکنان خارجی بهره می گیرند که ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم. تیم‌ها با ترکیب قوی حاضر می شوند  و بازی‌های سختی را در جام باشگاه‌های آسیا خواهیم داشت اما تمام سعی خود را خواهیم کرد تا نتایج خوبی را کسب کنیم.

به گزارش “ورزش تایمز”، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا  از ۲۰ تا ۲۷ تیرماه سال ۹۷ در شهر «اوسکمن گورسک» قزاقستان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *