یکشنبه , ۵ بهمن ۱۳۹۹

هیچ باشگاهی برای مسابقات متمرکز سرمایه گذاری نمی کند


میترا شعبانیان در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره برگزاری رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان گفت: تعداد تیم ها نسبت به سال گذشته افزایش داشته است و بازیکنان ملی پوش در تیم ها تقسیم شده اند. البته این ملی پوشان در چهار تیم حضور دارند و سایر تیم ها با ترکیب جوان و کسانی که تجربه ملی ندارند، تشکیل شده اند.

سرمربی تیم والیبال پیکان بانوان ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا ممکن است جذابیت مسابقات کاهش پیدا کند، چرا که اگر یکی از تیم هایی که بازیکنان ملی پوش ندارند دچار کرونا شوند، قطعا از نظر کیفی دچار افت خواهند شد و همین در کیفیت مسابقات نیز تأثیرگذار است.

وی ادامه داد: نبود تماشاگران نیز جذابیت مسابقات را کمتر خواهد کرد، همان طور که در لیگ مردان شاهد آن هستیم، به هر حال فدراسیون تمام تلاش خود را می کند تا مسابقات برگزار شود. مسلما بانوان نکات بهداشتی را از مردان بهتر رعایت خواهند کرد و امیدواریم تیمی دچار کرونا نشود. تمام بازیکنان و کادر تیم‌ها زحمت می‌کشند و امیدوارم بدون بیماری لیگ را پشت سر بگذاریم.

شعبانیان در پاسخ به این سئوال که بهتر نبود مسابقات بانوان به صورت متمرکز برگزار می شد، گفت: خیر، هیچ باشگاهی برای مسابقات متمرکز سرمایه گذاری نمی کند، چرا که در این صورت بازی ها ظرف ۱۰ روز به اتمام خواهد رسید. از طرف دیگر زمانی که تیم ها در یک جا متمرکز باشند، احتمال ابتلا به بیماری زیاد است، همان طور که در اردوهای ملی در صورت ابتلای یک نفر به سرماخوردگی، سایر بازیکنان نیز مبتلا می شدند. تا جایی که بتوانیم پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم. به هر حال کرونا در تمام دنیا وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *