یکشنبه , ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

هندبال شانس کسب سهمیه المپیک را دارد/ با انگیزه راهی قطر شدیم


مجتبی کرمیان در گفتگو با “ورزش تایمز” در خصوص شرایط این تیم برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰، گفت: خدا را شکر اردوهای خوبی برگزار شده است. بازیکنان بعد از ۵ هفته حضور در رقابت های لیگ برتر آخرین اردو و مسابقات تدارکاتی را زیر نظر آقای حبیبی پشت سر گذاشتند.

وی در مورد بازی های تدارکاتی تورنمنت اصفهان هم بیان کرد: بعد از اردوی نهایی، در تورنمنت اصفهان شرکت کردیم و چند بازی تدارکاتی با تیم ملی عراق و جوانان داشتیم که بازی های خوبی بود.

ملی پوش هندبال کشورمان خاطرنشان کرد: برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک چند روز زودتر راهی قطر شده ایم. قرار است پیش از مسابقات تمرین و چند بازی با تیم های قطری داشته باشیم. مطمئنا شرایط خوبی است و می توانیم از فرصت به دست آمده استفاده کنیم تا با آمادگی بیشتری در رقابت های انتخابی المپیک حضور داشته باشیم.

وی ادامه داد: ما با انگیزه کامل راهی مسابقات شده ایم و به نظرم برای کسب سهمیه المپیک هم شانس داریم. با توکل بر خدا و شرایط خوب بچه ها امیدوارم نتیجه خوبی در این رویداد بگیریم.

به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی هندبال مردان کشورمان صبح روز یکشنبه ۱۵ مهرماه تهران را به مقصد دوحه قطر برای برپایی یک اردوی ۱۰ روزه و برگزاری چند دیدار تدارکاتی و در نهایت حضور در مسابقات گزینشی المپیک ۲۰۲۰ ترک کرد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *