یکشنبه , ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

همه بازیکنان قرارداد سفید امضا کرده اند/بااین وضعیت ادامه نمی دهم


به گزارش “ورزش تایمز”، غفور کامروا عصر پنجشنبه پس از شکست خارج از خانه تیم بسکتبال رعد پدافند هوایی خوزستان مقابل تیم شهرداری گرگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار سنگینی بود و دقایق اخر سرنوشت بازی مشخص شد. اگر بازیکنان در پرتاب های راه دور دقت می کردند می توانستیم پیروز شویم.

کامروا افزود: ما برای پیروزی آمده بودیم اما تعویض هایم کارساز نشد و با اختلاف ۹ امتیاز نتیجه را واگذار کردیم.

وی با تبریک به تیم شهرداری گرگان گفت: گرگان تیم بسیار خوبی دارد، بازیکنان گرگانی جوان و دونده هستند و آینده درخشانی دارند و به آنها تبریک می گویم.

وی با گلایه از رفتار برخی تماشاگران بیان کرد: تنها نقطه تاریک بازی بی احترامی برخی تماشاگران بود. ما در سایر شهرها ندیده ایم که کسی بی احترامی کند اما امروز شاهد توهین هایی از سوی عده ای از تماشاگران در برخی لحظات بودیم.

سرمربی تیم رعد پدافند هوایی خوزستان تصریح کرد: بسکتبال ورزش اول شهر گرگان است و توهین و بی احترامی زیبنده مردم این شهر نیست.

صددرصد تیم یس آل را شکست می دهیم!

کامروا درباره حضور تیم رعد پدافند در رتبه آخر جدول گفت: در ادامه مسابقات یک بازی آسان مقابل تیم یس آل گرگان در اهواز پیش رو داریم و قطعاً این تیم را شکست می دهیم و در جدول صعود خواهیم کرد.

وی درباره وضعیت مشکلات مالی تیمش تصریح کرد: مشکلات مالی حل نشده و با این شرایط احتمال فراوان از بازی بعدی در کنار تیم نخواهم بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز هم اگر کمک های من و سرپرست تیم نبود به گرگان نمی آمدیم. حامیان مالی نتوانستند پول تزریق کنند و کار کردن در این شرایط بسیار دشوار است.

سرمربی تیم رعد پدافند خوزستان بیان کرد: من و همه بازیکنان قرارداد سفید امضا کرده ایم به امید آنکه شاید اسپانسر جذب شود اما متاسفانه در خوزستان کسی حمایت نمی کند.

لازم به ذکر است؛ از هفته یازدهم و دوم دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال تیم شهرداری گرگان در خانه با نتیجه ۶۸ بر ۵۹ بر تیم رعد پدافند هوایی خوزستان غلبه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *