شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

هفته شگفتی‌ها در تبریز کامل شد/ شکست دور از انتظار پیکان در تهران


به گزارش “ورزش تایمز”، رقابت‌های لیگ برتر والیبال هفته‌های پایانی خود را سپری می کند و تیم‌های حاضر در مرحله حذفی رفته رفته مشخص می شوند. در دیدارهای این هفته پیام خراسان موفق به کسب پیروزی ارزشمندی شد و در تهران توانست تیم قدرتمند پیکان را با نتیجه ۳ بر صفر از پیش رو بردارد تا یکی از نتایج غیرقابل پیش بینی لیگ را رقم بزند.

شهرداری تبریز نیز شگفتی ساز هفته بود و در خانه موفق به کسب پیروزی ۳ بر یک مقابل سایپا شد. سایپا هفته گذشته پیام را از پیش رو برداشته بود و این هفته در حالی رو در روی شاگردان عادل بناکار قرار گرفتند که بسیاری از یاران نیم فصل اول خود را در اختیار نداشتند و حضور آنها در مرحله پلی آف بسیار سخت شده است.

خاتم اردکان دیگر مدعی لیگ برتر والیبال در دیداری آسان موفق به پیروزی ۳ بر صفر مقابل تیم انتهای جدولی عقاب تهران شد که با ۴ پیروزی در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد. خاتم با این پیروزی همچنان خود را در رده سوم جدول نگه داشت تا در رقابت نزدیک با پیام همچنان تنه به تنه پیش بروند.

شهروند اراک نیز در این هفته مهمان دورنا ارومیه بود و توانست پس از هفته ها یک بار دیگر طعم پیروزی را بچشد و در دیداری نزدیک با نتیجه ۳ بر ۲ تیم جوان دورنا را از پیش رو بردارد.

شهرداری گنبد در روزی که میکائیل تاجر را در اختیار نداشت با نتیجه ۳ بر یک دیداری خانگی را به شهرداری ورامین واگذار کرد تا حفظ جایگاه هشتمی برای آنها سخت تر از گذشته شود. رحمان محمدی راد نیز از بازیکنانی چون پوریا فیاضی، محمد محمدکاظم و پرویز پزشکی در این دیدار استفاده نکرد اما باز هم موفق به کسب پیروزی ارزشمند خارج از خانه شد.

فولاد ایرانیان سیرجان نیز یک پیروزی خانگی دیگر را کسب کرد و این بار موفق شد از سد شهرداری ارومیه بگذرد. ارومیه ای ها از حضور در پلی آف کاملا نا امید شده اند و دیگر شانسی برای حضور در این مرحله ندارند اما با این حال دیداری نزدیکی مقابل شاگردان محمدرضا دامغانی داشتند.

در پایان این هفته صعود تیم های پیکان، سایپا، شهرداری ورامین، پیام خراسان، خاتم اردکان، فولاد سیرجان ایرانیان و کاله به مرحله پلی آف قطعی شده است و تنها یک تیم دیگر از میان تیم های میانه جدولی برای حضور در جمع تیم های مرحله حذفی شانس خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *