شنبه , ۲ شهریور ۱۳۹۸

هدف تیم عقاب کسب تجربه برای حضور در المپیک سیزم است


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم  والیبال عقاب نهاجا در پایان هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد تیم شهرداری ارومیه را با نتیجه ۳ بر ۲ در تهران شکست دهد. شاگردان فرهاد نفرزاده در تیم عقاب با کسب ۴ پیروزی و مجموع ۱۲ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار دارد.

فرهاد نفرزاده سرمربی تیم والیبال عقاب نهاجا در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره پیروزی مقابل تیم شهرداری ارومیه گفت: بازی مقابل تیم شهرداری ارومیه برایمان سخت و دشوار بود چراکه وضعیت تیم ما در دور برگشت مسابقات سخت بود. تیم ارومیه نیز نسبت به دور رفت دستخوش تغییراتی شده بود و با ترکیب بهتر و قوی مقابل ما حاضر شد. شروع خوبی در ست نخست داشتیم و می‌توانستیم پیروز شویم اما اواسط بازی اشتباهات زیادی مرتکب شدیم و در نهایت نتیجه ست را واگذار کردیم.

فرهاد نفرزاده افزود: در ست دوم نیز تیم شهرداری ارومیه بهتر بازی کرد و موفق شد این ست را نیز پیروز شود تا کار ما سخت تر شود اما خوشبختانه به بازی برگشتیم و توانستیم بازی خود را ارائه دهیم.

وی درباره بازی روز یکشنبه مقابل تیم خاتم اردکان نیز گفت: بازی سختی مقابل تیم اردکان داریم و خود را برای این بازی آماده می‌کنیم.

فرهاد نفرزاده درباره جایگاه تیمش در جدول رده بندی مسابقات گفت: تیم عقاب در حالی نخستین سال حضورش در رقابت‌های لیگ برتر را تجربه می کند که اکثر بازیکنان نیز سابقه حضور در لیگ برتر را نداشتند. این تیم به همراه بازیکنان نیاز به کسب تجربه داشتند و این فضا با حضور در مسابقات لیگ برایشان فراهم شد. تیم عقاب با دو هدف تشکیل و گام در رقابت‌ها گذاشت.

وی ادامه داد: هدف نخست تیم عقاب آماده سازی برای حضور در المپیک سیزم است که سال آینده به میزبانی چین برگزار می‌شود و هدف دوم کسب تجربه و آمادگی بیش‌تر برای حضوری بهتر و موفق‌تر در مسابقات سال آینده است.

سرمربی تیم والیبال عقاب نهاجا تاکید کرد: برنامه ما چند ساله است. شاید جایگاه خوبی در جدول نداشته باشیم اما تیم در چند بازی با بداقبالی مواجه شد و نتیجه را واگذار کرد چرا که بازیکنان تجربه و پختگی لازم را نداشتند. اگر می توانستیم آن بازیها را پیروز شویم شاید الان به صعود به مرحله پلی آف فکر می‌کردیم. در حال حاضر نیز به هدف‌هایی که مد نظرم بود در این رقابت‌ها دست یافتم و ان شاءالله از این تجربیات برای فصل‌های آینده استفاده خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *