شنبه , ۴ بهمن ۱۳۹۹

نگران بازی با ورامین نیستم/ از جوانان اراک حمایت کنند


به گزارش “ورزش تایمز”، در هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال، تیم سپاهان در حالی به مصاف تیم شهرداری ورامین خواهد رفت که هفت نفر از اعضای کادر فنی و بازیکنان سپاهان مبتلا به ویروس کرونا شده اند.

رحمان محمدی راد سرمربی سپاهان در گفت و گو با “ورزش تایمز”، درباره وضعیت تیمش و ابتلا به ویروس کووید ۱۹ گفت: قبل از بازی با شهرداری گنبد روز دوشنبه تست کرونا دادیم و پاسخ آن در روز رقابت فرستاده شد که نتیجه منفی بو.د زمانی که از گنبد بازگشتیم مجدد از تیم تست گرفته شد که این بار پاسخ تست هفت تن از اعضا مثبت و سه تن مشکوک اعلام شد.

سرمربی تیم سپاهان ادامه داد: در حالی که در بازی با گنبد تست بازیکنان منفی اعلام شده بود ما با همان تست می توانستیم تا بازی با ورامین و قزوین را نیز پشت سر بگذاریم اما از آنجایی که نگران سلامت تیم بودیم یک بار دیگر تست گرفته شد. پس از اعلام شدن نتایج تست، قرنطینه را آغاز کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است سپاهانی ها کرونا را از بازیکن مشکوک تیم شهرداری گنبد مبتلا شده باشند؟ گفت: نمی خواهم کسی را مقصر بدانم، آنها نیز از ابتلای بازیکنشان اطلاعی نداشتند، همانطور که تیم ما به محض ابتلا از نتیجه مثبت کرونا قرنطینه را آغاز کرد، آنها نیز پس از اطلاع از کرونای بازیکنشان او را از تیم جدا کردند. گنبدی ها تنها یک ایراد دارند و آن هم سالن مسابقات شهرداری گنبد است که امکانات استاندارد ندارد. از مسئولان شهر گنبد تقاضا دارم به تیم خوب شهرداری کمک کنند تا در شرایط استاندارد رقابت ها را برگزار کند.

محمدی راد درباره عدم حضورش در بازی مقابل تیم شهرداری ورامین، گفت: نبود من تاثیری در بازی نخواهد داشت چراکه همکارانم هستند. اصلاً نگران نیستم. بازیکنان باتجربه و بزرگی در تیم حضور دارند و کادر فنی هم به خوبی از پس کار برخواهد آمد. شرایط تیممان پس از دیدار با شهرداری ارومیه بهتر شده و از نظر فنی پیشرفت های خوبی داشته ایم. امیدوارم بازی مقابل شهرداری ورامین رقابت باکیفیتی شود.

«نظرتان در مورد حذف مجدد شهروند اراک از رقابت های لیگ برتر والیبال چیست؟» سرمربی تیم والیبال سپاهان در پاسخ به این سئوال، گفت: توصیه می کنم تا ۴۸ ساعت قبل از بازی روز یکشنبه صبر داشته باشید چون ممکن است این تیم بازگردد.

وی درباره اینکه آیا این در شان والیبال ایران است که جدول رقابت های لیگ مرتب دستخوش تغییرات شود؟ تصریح کرد: خیر؛ در شان والیبال ایران و جایگاهمان در جهان نیست. جمعه شب اعلام می کنند تیم حذف شده تا پس از آن استاندار، فرماندار و سایر مسئولان به دنبال پرداخت بدهی این تیم بیفتند و تا روز یکشنبه مشکل را برطرف کنند. پس بهتر است ما اظهار نظر نکنیم. یک بار تصمیم می گیرند لیگ ۱۵ تیمی شود اطاعت می کنیم. بار دیگر تصمیم به ۱۴ تیمی شدن لیگ می گیرند باز هم اطاعت می کنیم. این رفتارها مناسب والیبال ما نیست برای این جایگاه زحمات بسیاری کشیده شده قطعاً اخبار این اتفاقات به گوش رقبا مان در جهان می رسد و این اصلاً خوب نیست.

محمدی راد در پایان تاکید کرد: قبلاً دلیل ۱۵ تیمی شدن لیگ را حمایت از جوانان اعلام کرده بودند. امیدوارم این بار نیز از تیم شهروند اراک حمایت کنند تا بازیکنان و مربیان این تیم بیکار نشوند. در گذشته حمایت از جوانان و رونق والیبال در شهرهای ایران صحبت می شد اما حالا مسائل اقتصادی در اولویت قرار گرفته است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *