سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

نفرزاده: مصدومیت بهترین بازیکن به تیم ما «شوک» وارد کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، سی و دومین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال امروز چهارشنبه در خانه والیبال تهران با دیدار دو تیم سایپا و عقاب نهاجا آغاز شد. تیم عقاب نهاجا که نخستین حضور خود در مسابقات لیگ برتر را تجربه می کند امروز مقابل تیم مدعی سایپا ۳ بر یک شکست خورد.

فرهاد نفرزاده پس از پایان بازی در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا به کادر فنی و بازیکنان سایپا برای بازی خوبی که ارائه دادند تبریک می گویم. سایپا از ابتدا تا انتهای بازی برنامه حساب شده ای را اجرا کرد و همین کار را برای ما سخت کرد. متاسفانه در اواسط ست دوم بهترین بازیکن خود را به دلیل آسیب دیدگی از دست دادیم و همین شوک روانی به بازیکنان وارد کرد.

او افزود: سایپا بسیار خوب بازی کرد و مستحق این پیروزی بود. ما باید بیشتر کار کنیم تا در ادامه بتوانیم موفق شویم.

سرمربی تیم عقاب نهاجا درباره داوری نیز گفت: سایپا تیم با تجربه ای است که بازیکنان شناخته شده ای در اختیار دارد. طبیعی است که زمانی که بازی رقابتی می‌شود شرایط برای داور و کسانی که تیم مقابل را کوچ می کنند سخت تر می‌شود و این فشار باید به بازیکنان یا داور وارد شود که در نهایت داور نیز متحمل این فشار می‌شود.

نفرزاده درباره درگیری لظفی که با اکبری پیدا کرد نیز گفت: هر کسی در زمین شرح وظایفی دارد. تیم مقابل مرتب سعی در هماهنگی داورها داشت که من به آنها گفتم نیازی به توجیه و آموزش داوران نیست. اعتراض من از همین بابت بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *