پنجشنبه , ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

نفت را ویژه آنالیز کرده بودیم/ نیاز به یک بازیکن خارجی دیگر داریم


به گزارش “ورزش تایمز”، حمیدرضا کلاسنگیانی شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی تیم شهرداری گرگان مقابل پالایش نفت آبادان در هفته پایانی لیگ برتر بسکتبال در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: از حضور و حمایت هواداران در این دیدار نهایت تشکر را دارم و دست تک تک آنها را می‌بوسم که به ما انرژی مثبت دادند.

وی افزود: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و بازیکنان ما در این دیدار کم اشتباه بازی کردند، همان طور که پیش بینی کرده بودیم بازی راحتی برای ما بود زیرا آنالیز ویژه‌ای برای این دیدار انجام دادیم.

وی ادامه داد: بازیکنان ما تمام دستورات کادر فنی را اجرا کردند و خدا را شکر می‌کنم که عیدی خوبی به هواداران بسکتبال و مردم گرگان دادیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص شرایط تیمش در جدول و مرحله پلی آف گفت: ما با این پیروزی در مکان سوم جدول قرار گرفتیم و در مرحله پلی آف باید به مصاف آویژه صنعت مشهد تیم ششم جدول برویم.

کلاسنگیانی در پاسخ به این سوال که آیا به حضور در فینال لیگ برتر بسکتبال فکر می‌کنید یا خیر، بیان کرد: اگر مسئولان کمک کنند تا تیم را برای مرحله پلی آف تقویت کنیم شانس زیادی برای صعود به فینال خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: از ابتدای فصل تقاضای یک بازیکن خارجی دیگر داشتیم تا روی سکو قرار بگیریم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

کلاسنگیانی اضافه کرد: مسئولان محترم حداقل یک ماه این امکان را به ما بدهند که یک بازیکن خارجی دیگر را اضافه کنیم تا بتوانیم پس از سال‌ها روی سکو برویم.

وی یادآور شد: مرحله پلی آف ۱۵ فروردین آغاز می‌شود و فرصت برای اضافه کردن یک بازیکن خارجی دیگر داریم.

لازم به ذکر است؛ تیم شهرداری گرگان در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور بعدازظهر پنجشنبه میزبان تیم پالایش نفت آبادان بود که با نتیجه ۷۶ بر ۵۸ به پیروزی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *