شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

نشست هماهنگی ناظران لیگ‌های والیبال بانوان برگزار شد


به گزارش “ورزش تایمز” و به نقل از فدراسیون والیبال، مهناز شاددل مشاور امور بانوان رئیس فدراسیون، شهرام عظیمی سرپرست کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات و ناظران لیگ‌های بانوان، از دیگر شرکت‌کنندگان در این نشست آنلاین بودند.

رئیس فدراسیون والیبال در این نشست بر دقت و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برای حفظ سلامتی بازیکنان، کادر فنی و عوامل اجرایی مسابقات تاکید کرد و گفت: ناظران فنی نقش بسیار مهمی در این زمینه دارند و باید تمام تلاش خودشان را انجام دهند.

محمدرضا داورزنی به اهمیت کار ناظران در والیبال اشاره کرد و گفت: ناظران در اجرای قوانین کوتاهی نکنند، زیرا والیبال برای تداوم رشد و بالندگی خود نیازمند اجرای دقیق‌تر قوانین و مقررات است.

در ادامه این نشست، ناظران شرکت‌کننده نیز دیدگاه‌های خود را برای بهتر برگزار شدن لیگ‌های برتر و دسته یک بانوان مطرح کردند.

در این نشست علاوه بر تشریح وظایف ناظران لیگ‌های برتر و دسته یک بانوان، نکات فنی و مهم مربوط به رعایت پروتکل‌های ورزشی – بهداشتی مسابقات و تمرینات والیبال یادآوری شد.

لیگ برتر بانوان سال ۹۹ جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه در دو گروه مقدماتی و به صورت متمرکز شروع می‌شود.

شهرهای تهران، قزوین و بابل در گروه الف و شهرهای اصفهان، تهران و شیراز در گروه ب میزبان دور مقدماتی لیگ برتر متمرکز بانوان خواهند بود و برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی و ریکاوری مناسب بازیکنان، هر گروه بعد از یک هفته مسابقه، دو هفته استراحت خواهد داشت.

دیدارهای هفته نخست گروه الف، روزهای پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه، شنبه یکم آذرماه و دوشنبه سوم آذرماه به میزبانی تهران در سالن کمپ تیم‌های ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و مسابقات هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه در سالن ملت اصفهان پیگیری می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *