شنبه , ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

نتایج مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس ۱۵۰۰ امتیازی اعلام شد


به گزارش “ورزش تایمز”، در ادامه مسابقات تنیس ۱۵۰۰ امتیازی اصفهان که با حضور تنیسورهای برتر کشور برگزار شد، نتایج مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس ۱۵۰۰ امتیازی اصفهان اعلام شد.

این مسابقات که با عنوان «مسابقات تنیس آزاد ۱۵۰۰ امتیازی ++A اصفهان» از روز ۲۴ مرداد، با حضور تنیسورهای مطرح سراسر کشور آغاز شده، در حال حاضر در آکادمی تنیس آپادانا ورزشگاه ۲۲ بهمن اصفهان میزبان تنیسورهاست.

با پایان مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات، شهاب راطق، عرفان گل احمد، انوشا شاهقلی، مهران مقیمی،کیارش سوری، مهدی سوری، امیراصلان منتخب، و فرشاد طلاور ۸ تنیسور این مرحله بودند که به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند.

قرار است این تنیسورها امشب با یکدیگر به رقابت بپردازند.

همچنین در بخش دونفره نیز، تیم‌های سوری-سوری، طاهری-اولیایی، شاهقلی-منتخب و قائمی-جمالیان موفق به شکست حریفان خود شدند و به مرحله نیمه‌نهایی رسیدند و امروز برای رسیدن به فینال تلاش خواهند کرد.

به نفر نخست بخش انفرادی این مسابقات مبلغ ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و به نفر دوم ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان جایزه نقدی اهدا می‌شود. همچنین به نفرات سوم مشترک در مجموع ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان جایزه تعلق می‌گیرد.

همچنین به نفر نخست ۱۵۰۰ امتیاز، به نفر دوم ۱۰۰۰ امتیاز و به نفرات سوم مشترک ۶۰۰ امتیاز تعلق می‌گیرد که در رنکینگ ملی محاسبه می‌شود.

به تیم‌های اول تا سوم مسابقات تنیس ۱۵۰۰ امتیازی اصفهان نیز به ترتیب مبلغ  ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، یک میلیون تومان و ۸۰۰ هزار تومان (در مجموع) اهدا می‌شود. ضمن اینکه به تیم نخست ۳۷۵ امتیاز، به تیم دوم ۲۵۰ امتیاز و به تیم‌های سوم ۱۵۰ امتیاز تعلق خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *