جمعه , ۲۶ بهمن ۱۳۹۷

نبود موسوی شرایط را سخت‌تر می‌کند/ منتظر پاسخ کمیته انضباطی هستیم


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم والیبال پیام خراسان در حساس ترین بازی خود در دیدارهای هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر مقابل تیم پیکان صف آرایی خواهد کرد. شاگردان رضا قوچان نژاد در حالی فردا (چهارشنبه) مقابل پیکان قرار  خواهند که سید محمد موسوی را به دلیل رای کمیته انضباطی در اختیار ندارند.

رضا قوچان نژاد سرمربی تیم والیبال پیام در گفتگو با “ورزش تایمز”، پیش از دیدار حساس مقابل پیکان گفت: به رای کمیته انضباطی برای محرومیت سید محمد موسوی در بازی فردا اعتراض کردیم و منتظر نتیجه هستیم. در حال حاضر چیزی مشخص نیست. بازی حساسی مقابل پیکان در پیش داریم.   پیکان تیم خوب، یکدست با کادر فنی خوب است که نتایج خوبی کسب کرده است. این دیدار سختی خاص خود را دارد و نبود موسوی نیز شرایط را سخت تر خواهد کرد. اما امتیاز مثبت این است که در خانه میزبانِ پیکان هستیم و تلاش خود را برای کسب نتیجه خوب خواهیم کرد.

قوچان نژاد در خصوص اینکه تیم پیام بر خلاف نتایج خوبی که در مسابقات کسب می‌کند اما درگیر حواشی است، افزود: دلیلش کسب نتایج خوب است. تیم ما در ارومیه نیز تحت فشار قرار داشت و عامل حواشی شدیم! در صورتی که هیچ کاری انجام ندادیم. نمی‌دانم چه بگویم.

وی در پایان درباره باقی ماندن پیام در بین تیم‌های مدعی و شانس قهرمانی  گفت: شرایط سخت است اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد. فاکتور مثبتی که تیم ما دارد، انگیزه و روحیه جنگندگی بازیکنان است. تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا جزو مدعیان باقی بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *