چهارشنبه , ۹ مهر ۱۳۹۹

می‌خواهیم آبروی والیبال گنبد رو حفظ کنیم/نگران وضعیت موجود هستیم


عظیم جزیده در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره مثبت شدن تست کرونایش گفت: در تست اولیه نتیجه مثبت شد اما در پی سی آر حلق و بینی نتیجه منفی شد و ظاهرا اشتباهی پیش آمده بود. تست حلق و بینی کامل تر بود و خدا را شکر نتیجه منفی شد.

وی در خصوص حضور تیمش در تورنمنت چهارجانبه اظهار داشت: تمرینات تیم را بسیار دیر آغاز کردیم اما با توجه به اینکه شاکله چند سال اخیر تیم حفظ شد و بازیکنانی همچون قریشی، تکاور، صالحی و غیره در تیم حفظ شدند، در روز نخست بازی ها نتیجه خوبی کسب کردیم. همچنین تمرینات پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و تنها یک روز در هفته استراحت کردیم و این باعث شد عقب افتادگی تمرینات را جبران کنیم. هنوز به آمادگی صددرصدی نرسیده ایم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد ادامه داد: حدود ۹ نفر از بازیکنان در میانگین سنی ۱۹ تا ۲۱ سال هستند. آمادگی خوبی دارند و می خواهیم از والیبال گنبد در مسابقات دفاع و آبروداری کنیم.

وی افزود: تلاش من و همکارانم این است که پیش از شروع آغاز رقابت ها به آمادگی لازم برسیم و با حضور در دیدارهای تدارکاتی، نقاط قوت و ضعف تیم را شناسایی و ارزیابی های لازم را انجام دهیم.

جزیده در ادامه درباره سایر دیدارهای تدارکاتی مدنظر قرار گرفته شده برای تیمش خاطرنشان کرد: ممکن است یک یا دو بازی تدارکاتی با تیم های دسته یکی انجام دهیم و سپس تمرینات را پیگیری کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد در پایان به نگرانی اش درباره تست های کرونا اشاره و تصریح کرد: ممکن است در روز مسابقه تست دو بازیکن اصلی در پست پاسور مثبت اعلام شود آن وقت تکلیف تیم چه می شود. این کار تیم را سخت کرده و پیشنهادم این است که با توجه به خطای صورت گرفته در نتایج تست کرونا، چند روز پیش از آغاز هر مسابقه از بازیکنان تیم تست گرفته شود تا در صورت مثبت شدن آن فرصت دوباره برای انجام تست باشد نه اینکه در روز مسابقه بازیکن از بازی حذف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *