سه شنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۹

می‌خواستم در اوج خداحافظی کنم


به گزارش “ورزش تایمز”، ستاره تیم هندبال اشتاد سازه مشهد پس از قهرمانی تیمش در لیگ برتر هندبال بانوان و خداحافظی با دنیای توپ و تور در جمع خبرنگاران گفت: اگر منتظر افت کردن خودم می‌ماندم، به این زودی ها خداحافظی در کار نبود اما تصمیم بر این بود که در اوج خداحافظی کنم.

شیدا فلاحی پس از برتری اشتاد سازه در فینال لیگ برتر هندبال بانوان برابر شهید شاملی کازرون و فتح عنوان قهرمانی به همراه شاگردان نشمین شافعیان اظهار داشت: ۲۰ سال است که در خدمت تیم ملی بزرگسالان هستم و از ۱۴ سالگی این افتخار را داشتم. تصمیم بر این بود که در اوج و با باقی گذاشتن خاطره‌ای خوب خداحافظی کنم.

وی افزود: در واقع با توجه به اینکه در چارچوب‌های مشخص شده تمرین می‌کنم اگر در انتظار افت کردن خودم می‌نشستم، تصور نمی‌کنم که به این زودی ها روز خداحافظی از هندبال فرا می‌رسید بنابراین تصمیم گرفتم در اوج این کار را عملی کنم و شیداهایی را ساخته و به جامعه هندبال تحویل دهم. امسال سومین سال قهرمانی متوالی من بود و هت تریک کردم و خدا را شاکرم که با جام از هندبال خداحافظی می‌کنم.

فلاحی در خصوص برنامه آینده خود پس از خداحافظی، از تصمیمش برای ورود به عرصه مربیگری و خدمت به جامعه هندبال از طریق این مسیر خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *