پنجشنبه , ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

میزبانی با ارزشی را برای ایران گرفتیم/ اتفاق بزرگ پس از ۱۴ سال


به گزارش “ورزش تایمز”، با پیگیری فدراسیون هندبال میزبانی بیستمین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیا در رده سنی بزرگسالان و انتخابی جام جهانی در سال ۱۴۰۰ به ایران رسید. این میزبانی در حالی برای کشورمان ثبت شد که آخرین بار ایران در سال ۲۰۰۸ میزبان این رویداد بود.

ایران در ۱۹ دوره برگزاری مسابقات قهرمانی هندبال آسیا در رده سنی بزرگسال مردان دو بار در سالهای ۲۰۰۲ و ۲۰۰۸ و در شهر اصفهان میزبان تیم‌های آسیایی بود.

علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال با تائید دریافت نامه این میزبانی از سوی کنفدراسیون آسیا در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: کشور ما سالهاست که میزبانی مهمی در مسابقات هندبال نداشته است و با پیگیری فراوان توانستیم این امتیاز را دریافت کنیم.

پاکدل ادامه داد: با این میزبانی ظرفیت خود را در میزبانی رویدادهای آسیایی نشان می‌دهیم و اینکه ما می‌توانیم تورنمنت‌های مختلف را در آسیا برگزار کنیم.

وی ادامه داد: ما ظرفیت‌های لازم را برای این میزبانی داریم. تقریباً در این مدت هفته‌ای یک بار پیگیر این مسئله بودیم و بالاخره روز سه شنبه با دریافت این نامه جواب پیگیری‌های مان را گرفتیم.

پاکدل خاطرنشان کرد: دریافت این میزبانی به اندازه تمام میزبانی‌های که می‌خواستیم دریافت کنیم با ارزش است چرا که این مسابقات در رده سنی بزرگسال و انتخابی قهرمانی جهان است و خدا را شکر توانستیم پس از ۱۴ سال این امتیاز را دریافت کنیم.

وی بیان کرد: هنوز شهری که میزبان این رویداد باشد مشخص نیست و باید در آینده برای آن تصمیم بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *