دوشنبه , ۲۲ مهر ۱۳۹۸

میزبانی اردبیل عالی بود/ شرمنده خیلی از هواداران شدیم


به گزارش “ورزش تایمز”، محمدرصا داورزنی شامگاه یک شنبه در پایان بازی تیم های ایران و فرانسه در گفتگو با خبرنگاران اضافه کرد: تمام نمایندگان و ناظران ایرانی و فدراسیون جهانی والیبال از شرایط میزبانی اردبیل رضایت داشتند و به این مهم اذعان داشتند.

وی در خصوص بحث های بلطی فروشی و عدم ورود بسیاری از تماشاگران به سالن طی بازی های برگزار شده افزود: ظرفیت سالن های ورزشی در همه جا محدود است در اردبیل نیز این چنین بود، سالن رضازاده چهار هزار و ۵۰۰ و نهایتاً پنج هزار نفر ظرفیت داشت و طبیعی بود که جوابگوی ۱۰ تا ۲۰ هزار علاقمند و مشاق نباشد.

معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در عین حال تاکید کرد که ما به دلیل محدودیت سالن شرمنده خیلی از تماشاگران و هواداران اردبیلی شدیم.

وی بیان داشت: لازم است از همه هوادارانی که طی سه روز برگزاری مسابقات به سالن رقابت های والیبال آمدند و تیم ایران را تشویق کردند، تشکر کنم.

به گفته وداورزنی تماشاگران سرمایه ورزش کشور هستند و تیم های ملی کشورمان به حمایت این هواداران نیاز دارند.

هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال از ۳۱ خرداد تا دوم تیر با حضور تیم‌های ایران، فرانسه، پرتغال و ایران در ورزشگاه شش هزارنفری رضازاده اردبیل برگزار شد.

در این بازی‌ها تیم ملی والیبال کشورمان توانست به دو برد برابر تیم‌های پرتغال و استرالیا دست یابد. این تیم در مقابل تیم فرانسه شکست خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *