جمعه , ۱۳ تیر ۱۳۹۹

موافق ثبت‌نام مجدد نامزدهای انتخابات فدراسیون والیبال هستم


بهنام محمودی در گفت‌وگو با “ورزش تایمز” درباره روند پیگیری تائید صلاحیتش گفت: از چندجا پیگیری کردم و اعلام کردند که در حال بررسی هستند.

کاندیدای انتخابات فدراسیون والیبال در واکنش به ورود کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به انتخابات والیبال گفت: ما در یک کشور اسلامی زندگی می‌کنیم، اعتقاد دارم که باید حق همه افراد رعایت شود. حرف نماینده مجلس کاملاً منطقی است. داوری زمانی که سرپرست فدراسیون والیبال بود، برای حضور در انتخابات از سمت خود استعفا داد اما وزیر ورزش و جوانان با استعفای او مخالفت کرد! یک بام و دو هوا نمی‌شود. قانون فصل‌الخطاب می‌باشد و همه ما باید از قانون پیروی کنیم.

وی در ادامه افزود: پس از آنکه وزیر ورزش و جوانان با حضور داوری و استعفای او مخالفت کرد، در رسانه‌ها نیز اعلام کرد که داوری باید سرپرست بماند چرا که والیبال میزبان مسابقات قهرمانی آسیا است و نمی‌تواند در انتخابات حضور داشته باشد. اما حال شاهد یک تناقض هستیم و داوری در لیست نفرات تائید صلاحیت شده حضور دارد. این تناقض‌گویی‌ها قشنگ نیست. طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، باید شفاف‌سازی در همه زمینه‌ها انجام شود. باید تابع قانون باشیم.

محمودی ادامه داد: داورزنی در حالی که معاون قهرمانی وزارت ورزش بود، در انتخابات فدراسیون والیبال ثبت‌نام کرد ولی آیا بستر برای تمامی کاندیداها به یک شکل فراهم است؟ رقابت وجود دارد و به هر حال یک نفر در نهایت رأی خواهد آورد و رئیس فدراسیون خواهد شد اما به شرط آنکه بستر برای همه به یک شکل فراهم باشد و هیچ تفاوتی وجود نداشته باشد. اگر انتخابات این‌گونه برگزار شود، خوب است و همه باید از رئیس فدراسیون تمکین کنند اما اگر به این شکل شائبه وجود داشته باشد، درست نیست.

کاندیدای انتخابات فدراسیون والیبال تأکید کرد: اینکه یک نفر معاون وزیر ورزش باشد و حضورش در انتخابات با شائبه همراه شود و دیگری یکباره وارد انتخابات شود و از ورود یک نفر جلوگیری کند و بخواهند او را به دلیل شانس رأی حذف کند، نمی‌شود. اگر مشکلی دارند، شفاف آن را بیان کنند. رخ دادن چنین اتفاقاتی در نظام جمهوری اسلامی خوب نیست و همه چیز باید قانونی انجام شود. این را نه، به عنوان یک کاندید، بلکه به عنوان یک والیبالی می‌گویم، اصل نظام و والیبال برایم مهم است و دوست داریم که در چنین شرایط اقتصادی، مردم از روزهای خوب والیبال لذت ببرند.

وی در پاسخ به این سؤال که با ورود کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و برگزاری مجدد ثبت‌نام‌ها موافق هستید یا خیر؟ گفت: بله موافق هستم چرا که وجود چنین شائبه‌هایی خوب نیست. امیدوارم هر چه خیر است، انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *