سه شنبه , ۱۹ اسفند ۱۳۹۹

مهلت فدراسیون تنیس روی میز به لیگ برتری‌ها برای تسویه حساب


به گزارش “ورزش تایمز”، سه روز از اتمام مهلت مقرر فدراسیون تنیس روی میز برای اعلام آمادگی تیم‌ها جهت حضور در فصل جدید مسابقات باشگاهی این رشته می‌گذرد. این فدراسیون اما همچنان درگیر تیم‌ها و شرایط‌شان است به گونه‌ای که بتواند روی آنها برای برنامه ریزی لیگ برتر حساب باز کند.

دانشگاه آزاد تهران، فراسنج تهران، نفت آبادان، مرحوم اقبال لطف الله نسبی (کردستان)، شهرداری کرج، پادما یدک اصفهان، رعد پدافند هوایی و دانشگاه یزد هشت تیم متقاضی حضور در فصل جدید رقابت‌های باشگاهی لیگ برتر هستند.

قرار بر این بود این تیم‌ها علاوه بر اعلام درخواست مکتوب برای شرکت در لیگ برتر، ورودیه مسابقات و بدهی‌های سال گذشته را هم پرداخت کنند و اینگونه حضور خود را در قطعی و صد درصد کنند برخی تیم‌ها اما در این زمینه کوتاهی کرده‌اند. همین مسئله و ابهاماتی که ایجاد کرده باعث شده تا فدراسیون تعیین مهلتی جدید برای اقدام به موقع تیم‌ها در نظر بگیرد.

پایان مهرماه آخرین فرصتی است که از سوی فدراسیون تنیس روی میز برای پرداخت ورودیه لیگ ۹۹ و تسویه حساب سال پیش تیم‌ها در نظر گرفته شده است. به گفته پیمان حسنی دبیر فدراسیون تنیس روی میز این موضوع امروز به صورت رسمی به هر هشت تیم متقاضی شرکت در مسابقات اطلاع رسانی می‌شود.

وی در گفتگو با “ورزش تایمز” گفت: قرار بر این است تا از اواخر آبان ماه فصل جدید مسابقات را آغاز کنیم به همین منظور باید هر چه زودتر وضعیت تیم‌ها و قطعی بودن حضورشان در لیگ برتر نهایی شود. این قطعیت با پرداخت ورودیه ۳۶ میلیون تومانی و تسویه حساب سال گذشته مشخص می‌شود.

حسنی خاطرنشان کرد: تیم‌های متقاضی فقط تا پایان مهرماه می‌توانند نسبت به انجام این دو مهم اقدام لازم را داشته باشند. بعد از آن بر اساس وضعیت تیم‌ها در مورد پرداختی‌ها، برای برنامه‌ریزی لیگ برتر اقدام می‌شود.

وی همچنین تصریح کرد: با توجه به اولین نشستی که برای هماهنگی لیگ برتر برگزار کردیم به احتمال زیاد امسال به خاطر شرایط کرونایی کشور و به منظور کاهش تعداد دیدارها، مسابقات لیگ برتر در دو گروه برگزار خواهد شد. انجام اقدامات لازم برای گروه بندی تیم‌ها مستلزم این است که تیم‌ها نفرات نهایی خود را به فدراسیون اعلام کنند تا بر اساس رنکینگ بازیکنان در ترکیب هر یک از تیم‌ها، سیدبندی گروه‌ها انجام شود.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز تاکید کرد: برای رسیدگی به همه این امور نیازمند همکاری تیم‌ها در انجام به موقع اقدامات لازم هستیم. امیدواریم تیم‌ها تا پایان مهرماه علاوه تسویه حساب‌های موردنظر، وضعیت قراردادی بازیکنان‌شان را هم مشخص کنند تا بتوانیم برای گروه بندی آنها برنامه ریزی لازم را داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *