سه شنبه , ۲۵ دی ۱۳۹۷

مقاومت گلساپوش ایران امشب به مصاف لوانته اسپانیا می‌رود


سیدحسن میرحسینی در گفتگو با “ورزش تایمز” با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی جام باشگاه‌های اروپا ـ آسیا ۲۰۱۸ به میزبانی یزد اظهار داشت: طی امروز، فردا و پس فردا، در مجموع شش دیدار بین چهار تیم فوتبال ساحلی از کشورهای ایران، اسپانیا، ایتالیا و روسیه برگزار می شود.

وی افزود: امشب دیدارها بین گلساپوش ایران و لوانته اسپانیا در ساعت ۲۰:۱۵ و دیدار بین کاتانیا ایتالیا و لوکوموتیو روسیه ساعت ۱۸:۴۵ برگزار خواهد شد.

میرحسینی خاطرنشان کرد: تیم گلساپوش با ترکیب سیدمحمد داستان، حمید بهزادپور، عباس رضایی، سیدعلی ناظم، مهدی شیرمحمدی، مصطفی دهقانی، امیر سالمی، جواد دهقانی زاده، محمدعلی مختاری و حمیدرضا دهقانی در این رقابت‌ها حضور می‌یابد.

وی عنوان کرد:حمید بهزادپور، دروازه بان ملی پوش یزدی و بازیکن فصل قبل گلساپوش که امسال عضو باشگاه پارس جنوبی بوشهر است، به صورت کمکی برای این تورنمنت به تیم گلساپوش اضافه شده است.

سرپرست تیم مقاومت گلساپوش ادامه داد: نماینده جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات به سرمربیگری مهدی میرشمسی در این رقابت‌ها حضور می‌یابد و مدیریت فنی باشگاه نیز بر عهده محمدحسین میرشمسی، سرمربی سابق تیم ملی است.

میرحسینی با بیان اینکه مقاومت گلساپوش خوشبختانه از آمادگی خوبی برخوردار است، اظهار امیدواری کرد: بتوانیم در این رقابت‌ها پرچم ایران را در رشته فوتبال ساحلی به اهتزاز درآوریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *