سه شنبه , ۱ مرداد ۱۳۹۸

مقابل گنبد محکوم به پیروزی بودیم/ زورمان به برخی تیم‌ها نمی‌رسد


به گزارش “ورزش تایمز”، در دیدارهای هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال، تیم شهرداری ارومیه موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم رده ششمی شهرداری گنبد را شکست دهد. شهرداری ارومیه با این پیروزی به سومین برد خود دست یافت و در رده یازدهم قرار گرفت.

ناصر شهنازی در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره شکست تیم شهرداری گنبد در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال گفت: بازی مقابل تیم شهرداری گنبد برای ما حائز اهمیت بود چرا که اگر نتیجه را واگذار می کردیم اندک امید ما برای ادامه راه از دست می رفت. در حال حاضز نیز شرایط سختی برای صعود به مرحله بعد داریم ولی با این پیروزی کمی امیدوارتر به آینده ادامه می‌دهیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه افزود: در نیم فصل دوم، سه بازیکن جدید به تیم تزریق شدند. اگر این اتفاق زودتر رخ می‌داد در بازی مقابل پیکان نیز می توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. در بازی مقابل شهرداری گنبد مردم ارومیه از ما انتظار بسیاری داشتند و ما محکوم به کسب پیروزی بودیم. بازیکنانم از جان و دل مایه گذاشتند، برای پیروزی جنگیدند و با برنامه ریزی هایی که انجام داده بودیم موفق به شکست شهرداری گنبد شدیم. شهرداری گنبد شرایط بهتری نسبت به ما در جدول رده بندی دارد، امتیاز مثبت ما مقابل تیم گنبد، درصد کم تر خطاهای بازیکنان بود.

شهنازی در ادامه تاکید کرد: مشکل اساسی تیم شهرداری ارومیه نوع بسته شدن تیم در شروع رقابت‌ها بود، درست است که بودجه تیم کم بود اما با همین بودجه محدود نیز می توانستند تیم بهتری ببندند.دیر به تیم ملحق شدم و دلیل اینکه در شرایط سخت تیم را تحویل گرفتم عشق به شهرم و مردم ارومیه بود. آرزو داشتم در شهرم باشم. حمایت های شورای شهر و مدیر عامل باشگاه همه عواملی است که ما را به ادامه کار و آینده امیدوار می کند. رضایی(مدیر عامل باشگاه) در شرایط سخت ۳ بازیکن را به تیم تزریق کرد و این تیم را به آینده امیدوار کرد.

وی در ادامه افزود: مردم ارومیه با عشق در سالن حاضر می شوند و از تیم انتظار دارند، حق نداریم بازی ضعیفی را به نمایش بگذاریم. مردم ارومیه بدانند بازیکنان تمام سعی خود را می کنند و برای پیروزی می جنگند اما گاهی زورمان به برخی از تیم ها نمی رسد. خوب بازی کردن وظیفه ما است. امیدوارم همچنان با حضورشان در سالن و تشویقِ تیم، قوت قلب ما باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *