شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

مقابل روس‌ها بهتر بازی خواهیم کرد/ بازی با ژاپن فراموش شود


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در لیگ ملت‌های والیبال با نتیجه ۳ بر صفر مغلوب ژاپن شد.

مصطفی کارخانه در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره شکست تیم ملی والیبال مقابل ژاپن گفت: پس از دو سال دوری از مسابقات مقابل ژاپن قرار گرفت. سرمربی تیم ملی پس از یک ماه تمرین به همراه ملی پوشان در مسابقات حاضر شد. ژاپن تیم سر سختی است. باید گام نخست را محکم بر می‌داشتیم، اشتباهات تیم زیاد بود.

کارشناس والیبال ادامه داد: وادی عملکرد بدی نداشت اما بهتر بود با سه پاسور در مسابقات شرکت می‌کردیم. ست به ست بهتر شدیم و حتی در ست سوم گاهی برتری با تیم ایران بود. قطعاً سرمربی به شناخت بیش‌تری از تیم دست خواهد یافت. ژاپن بازی تدارکاتی داشت و با هماهنگی بیش‌تری در زمین حاضر شد.

وی درباره شروع بد ایران در مسابقات گفت: از گذشته همیشه اینگونه بود و باید این مشکل ریشه‌ای حل شود. ای کاش بازی اول با روسیه بود نه ژاپن. اسم روس‌ها بزرگ‌تر است. به هر حال این بازی تمام شد. معروف را در بدترین زمان ممکن از دست دادیم. باید خطاها را به حداقل برسانیم. ژاپن در سوریس و دریافت بهتر بود.

کارخانه درباره بازی فردا مقابل روسیه گفت: با یک باخت به مصاف روسیه خواهیم رفت اما مقابل روس‌ها بهتر بازی خواهیم کرد. باید این بازی را فراموش کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *