پنجشنبه , ۸ آبان ۱۳۹۹

مصاف ۱۲ تیم در دو گروه/ پرسپولیس سوت آغاز لیگ هندبال را می زند


به گزارش “ورزش تایمز”، سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان از شنبه ۱۹ مهرماه در تالار هندبال شهید قاسم سلیمانی تهران آغاز می‌شود. این مسابقات با حضور ۱۲ تیم در دو گروه و به صورت رفت و برگشت و به طور متمرکز پیگیری خواهد شد.

طبق اعلام رسمی امروز فدراسیون هندبال، اولین مسابقه این رویداد روز شنبه ۱۹ مهرماه بین دو تیم پرسپولیس بهبهان و نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در ساعت ۱۳:۳۰ برگزار خواهد شد. اولین مسابقه دور رفت در حالی بین این دو تیم برگزار می‌شود که تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون تیم دوم دوره قبل لیگ از مدعیان کسب عنوان قهرمانی در فصل جاری مسابقات می‌باشد و کار تیم پرسپولیس برابر این تیم سخت خواهد بود. دور رفت این بازی‌ها از ۱۹ تا ۲۴ مهرماه در تهران دنبال می‌شود.

صنعت مس کرمان، نفت و گاز گچساران، فولاد مبارکه سپاهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، ستارگان دشتستان، فراز بام خائیز دهدشت، زغال سنگ طبس، ذوب آهن اصفهان، کیمیا کاشت کردستان، پرسپولیس بهبهان، پاس ناجا قم، پرواز هوانیروز تیم‌های حاضر در این دوره از لیگ برتر هندبال هستند.

گروه بندی تیم‌ها به این ترتیب است:

گروه A:
پرسپولیس بهبهان- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون- پاس ناجا قم – ذوب آهن اصفهان – نفت و گاز گچساران – ستارگان دشتستان

گروه B:
کیمیا کاشت کردستان- فراز بام خائیز دهدشت- پرواز هوانیروز – مس کرمان – فولاد سپاهان اصفهان- زغال سنگ طبس‌

برنامه کامل این رقابت‌ها به این ترتیب است:

شنبه ۱۹ مهرماه (گروه A):
پرسپولیس بهبهان – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ساعت ۱۳:۳۰
پاس ناجا قم – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۶:۳۰
ستارگان دشتستان – نفت و گاز گچساران ساعت ۱۹:۳۰

یکشنبه ۲۰ مهرماه (گروه B):
پرواز هوانیروز – مس کرمان ساعت ۱۲
کیمیا کاشت کردستان – فرازبام خاییز دهدشت ساعت ۱۵
فولاد مبارکه سپاهان اصفهان – زغال سنگ طبس ساعت ۱۸

دوشنبه ۲۱ مهرماه(گروه A):
ستارگان دشتستان – نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ساعت ۱۲
پاس ناجا قم – پرسپولیس بهبهان ساعت ۱۵
ذوب آهن اصفهان – نفت و گاز گچساران ساعت ۱۸

سه شنبه ۲۲ مهرماه(گروه B):
پرواز هوانیروز – کیمیا کاشت کردستان ساعت ۱۲:۳۰
مس کرمان – فولاد مبارکه سپاهان اصفهان ساعت ۱۵:۳۰
زغال سنگ طبس – فرازبام خاییز دهدشت ساعت ۱۸:۳۰

چهارشنبه ۲۳ مهرماه(گروه A):
نیروی زمینی شهید شاملی کازرون – ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۳:۳۰
نفت و گاز گچساران – پاس ناجا قم ساعت ۱۶:۳۰
پرسپولیس بهبهان – ستارگان دشتستان ساعت ۱۹:۳۰

پنجشنبه ۲۴ مهرماه(گروه B):
فولاد سپاهان اصفهان – پرواز هوانیروز ساعت ۱۲:۳۰
فرازبام خاییز دهدشت – مس کرمان ساعت ۱۵:۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *