یکشنبه , ۲۶ اسفند ۱۳۹۷

مصاف نانت و مونته پلیه فرانسه در سرزمین ژرمن ها


به گزارش “ورزش تایمز”، مرحله نیمه نهایی پنجاه و هشتمین دوره رقابهای لیگ هندبال قهرمان قهرمانان اروپا در بخش مردان شنبه شب با برگزاری دو دیدار در کشور آلمان پیگیری شد. 

در این مرحله حساس تیم پاریس سنت ژرمن برابر تیم نانت فرانسه مغلوب شد و تیم واردار مقدونیه قهرمان دوره قبل این بازیها نیز برابر تیم مونته پلیه فرانسه متوقف گردید. 

به این ترتیب دو تیم نانت و مونته پلیه فرانسه یکشنبه شب برای کسب عنوان قهرمانی این رقابتها به مصاف هم خواهند رفت تا شاهد فینالی از جنس بازیکنان شاخص سرزمین برج ایفل باشیم. 

دو تیم واردار مقدونیه و  پاریس سنت ژرمن نیز باید برای کسب جایگاه سوم به مصاف هم بروند. واردار مقدونیه که دو هفته گذشته تیم زنانش موفق شده بود عنوان نایب قهرمانی جام باشگاه های اروپا را بدست آورد برای تصاحب جام بخش مردان باید در زمین فردا به مصاف هندبالیست های مطرح پاریس سنت ژرمن برود. 

وارداری ها بسیار امیدوار بودند تا بتوانند کسب عنوان نایب قهرمانی زنان خود را همراه با دفاع از عنوان قهرمانی سال گذشته شان در این دیدارها تکمیل کرده و جایزه ویژه جام ولوکس هندبال اروپا را از آن خود کنند. 

به گزارش “ورزش تایمز”، همسر «زوران کاستاراتوویچ» سرمربی تیم ملی هندبال کشورمان یکی از مربیان تیم زنان واردار مقدونیه در لیگ قهرمانان اروپا است. همین طور سرمربی مقدونیه ای تیم ملی کشورمان چند سالی سرمربی تیم واردار مقدونیه بوده و با این تیم موفقیت های خوبی در لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده است. بعد از جدا شدن« زوران » از این باشگاه اروپایی، گونزالس هدایت تیم مردان واردار را برعهده داشت. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *