یکشنبه , ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

مشکل اعزام تیم هندبال زاگرس به جام باشگاه‌های آسیا حل شد


 به گزارش “ورزش تایمز”، باشگاه زاگرس اسلام آباد غرب دو روز قبل طی بیانیه ای از مشکلات مالی این مجموعه برای اعزام تیم هندبال به رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا خبر داده و حتی خبر از انحلال این تیم داده بودند. اما پس از انتشار این خبر و با پیگیری مسئولین مشکل اعزام این تیم به رقابت های کره جنوبی حل شد تا این تیم بامداد فردا راهی این رقابت ها شود.  

 مدیر عامل باشگاه زاگرس اسلام‌ آباد غرب در گفتگویی با سایت فدراسیون هندبال از رفع مشکلات مالی این تیم و حضور در مسابقات هندبال باشگاه‌های آسیا خبر داده است.

سجاد اعظم  اظهار داشت: با مساعدت های وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون هندبال، استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان کرمانشاه مشکلات مالی باشگاه مرتفع شد.

وی ادامه داد: تیم زاگرس برای شرکت در مسابقات هندبال باشگاه های آسیا به حداقل ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز داشت که خوشبختانه با مساعدت و همکاری دستگاه های یادشده این مشکل در لحظه آخر منتفی شد.

اعظم تصریح کرد: ۲۰۰ میلیون تومان از اعتبار مورد نیاز توسط وزارت ورزش و جوانان و مابقی بودجه مورد نیاز هم توسط استانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان تامین شده است.

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آبادغرب در ادامه خاطرنشان کرد: این اعتبار برای هتل محل اسکان بازیکنان و اعضای تیم صرف خواهد شد. کل نفرات اعزامی را ۱۷ نفر متشکل از ۱۴ بازیکن، دو نفر سرمربی و سرپرست و یک نفر نماینده حراست فدراسیون تشکیل می دهند.

اعظم در پایان و با ابراز امیدواری نسبت به اینکه تیم زاگرس بتواند نماینده شایسته ای برای هندبال کشور باشد، از توجه و مساعدت وزیر ورزش و جوانان، استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون هندبال قدردانی کرد. اعضای تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب، ساعت چهار صبح فردا دوشنبه ۱۳ آبان ماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران عازم کره جنوبی محل برگزاری مسابقات باشگاه های آسیا می شوند.

تیم هندبال زاگرس اسلام آباد غرب در مسابقات لیگ برتر سال گذشته و با کسب مقام نایب قهرمانی مجوز حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا را پیدا کرد.  

مسابقات هندبال جام باشگاه های آسیا در بخش مردان از ۱۶ تا ۲۶ آبان ماه در کره جنوبی برگزار می شود که ایران با دو نماینده در این رویداد حاضر است. پیش از این تیم فولاد مبارکه سپاهان دیگر نماینده کشورمان در این رقابت ها عازم کره جنوبی شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *