جمعه , ۳۰ آبان ۱۳۹۹

مس دنبال نتیجه‌گیری در لیگ بسکتبال است/ به اسم حریف توجهی نداریم


به گزارش “ورزش تایمز”، مس رفسنجان از تیم‌های تازه وارد به لیگ برتر بسکتبال است که پنجشنبه گذشته و در روز ابتدایی فصل جدید این مسابقات برابر شهرداری گرگان متحمل شکست شد. این تیم به فاصله یک روز بعد هم مقابل نفت به میدان رفت و نتیجه برابر این تیم را هم واگذار کرد.

امیر هاشمی سرمربی تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان در گفتگو با “ورزش تایمز” در مورد این دو دیدار تیمش در آغاز لیگ ۹۹ گفت: تست کرونا سه بازیکن مان پیش از آغاز مسابقات مثبت اعلام شد ضمن اینکه دو نفر هم مصدومیت داشتند. بنابراین بدون در اختیار داشتن این ۵ بازیکن هر دو دیدار خود را برگزار کردیم و با وجود واگذاری نتیجه، عملکرد خوبی داشتیم.

وی تصریح کرد: بازیکنانم در هر دو بازی با غیرت بازی کردند. در دیدار با شهرداری گرگان کمی هم بدشانسی آوردیم وگرنه می‌توانستیم با گل کردن توپ در ثانیه‌های آخر، جریان و نتیجه را تغییر دهیم. به خاطر باخت در این بازی، بازیکنان مان روحیه خوبی برای بازی دوم نداشتند ضمن اینکه بدن‌هایشان هم خسته بود. آنها توان کافی نداشتند و همین باعث شد که بازنده این بازی شویم.

سرمربی تیم بسکتبال مس رفسنجان در واکنش به اینکه «احتمالا مدعی بودن حریفان تان در واگذاری نتیجه هر دو بازی بی تاثیر نبوده است»، خاطرنشان کرد: خیلی موافق این موضوع نیستم. به اسم و رسم حریف توجه نداریم و به همین دلیل بازیکنان مس در هر دو بازی به معنای واقعی جنگیدند و خوب هم کار کردند.

وی در مورد وضعیت بازیکنان تیمش که به کرونا مبتلا شده‌اند و زمان بازگشت آنها به تمرینات گروهی نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه وضعیت این بازیکن خیلی حاد نیست. آنها در قرنطینه خانگی به سر می‌برند. دقیقاً مشخص نیست چه زمانی می‌توانند در تمرینات گروهی شرکت داشته باشند. تست مجدد کرونا در این زمینه تعیین تکلیف می‌کند.

هاشمی همچنین در پاسخ به این پرسش که «مس رفسنجان به عنوان یک تیم تازه لیگ برتری شده چه هدفی را در بسکتبال دنبال می‌کند؟»، تاکید کر: نیامده‌ایم که فقط در مسابقات شرکت داشته باشیم. آمدیم تا نتیجه بگیریم و مصمم هم هستیم. بعد از دیدارهای مقدماتی که وارد پلی آف اول شویم. می‌خواهیم در این مرحله جزو هشت تیم صعودکننده قرار بگیریم.

این مربی با یادآوری اینکه تیمش تا بعد از بازگشت تیم ملی از رقابت‌های انتخابی کاپ آسیا و از سرگیری دوباره رقابت‌های لیگ برتر دیداری ندارد در مورد چگونگی پیگیری تمرینات بازیکنانش در این مدت گفت: برگزاری یک مرحله اردوی آماده سازی در کیش در دستور کار است. این اردو از چند روز آینده آغاز می‌شود. بعد از آن تلاش می‌کنیم چند دیدار دوستانه هم داشتیم باشیم تا با بهترین آمادگی مهیای لیگ برتر شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *