چهارشنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۸

مسابقات بدمینتون دختران دانشگاه آزاد کشور در شاهرود آغاز شد


سید احمد ابوالقاسمی فر در گفتگو با “ورزش تایمز”، ضمن بیان اینکه مسابقات بدمینتون دختران دانشگاه آزاد کشور در شاهرود آغاز شد، ابراز داشت: برگزاری این مسابقات ویژه دهه کرامت از ۲۰ لغایت ۲۳ تیرماه جاری برنامه‌ریزی‌شده است که در آن ۱۵۰ ورزشکار حضور دارند.

وی بابیان اینکه شرایط آب و هوایی و امکانات موجود در دانشگاه آزاد شاهرود باعث شد تا میزبانی به این شهر تعلق پذیرد، افزود: در این دوره از مسابقات تیم‌هایی از تهران، خراسان رضوی، همدان، قزوین، اصفهان، خوزستان و سمنان حضور دارند که در خانه بدمینتون شاهرود به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس دانشگاه آزاد شاهرود بابیان اینکه این واحد از مجموعه ورزشی و امکانات مطلوبی برخوردار است، ابراز داشت: دو زمین چمن، سالن فوتسال، سالن کشتی، سالن بدن‌سازی، سالن والیبال، سالن بسکتبال و سالن بدمینتون با تجهیزات کامل ازجمله امکانات موجود این دانشگاه را تشکیل می‌دهد.

ابوالقاسمی فر در ادامه تصریح کرد: تیم بدمینتون دانشگاه آزاد شاهرود سال گذشته در رقابت‌های کشور صاحب سکو شدند که این امر نشان می‌دهد سطح این ورزش در بین ورزشکاران این واحد دانشگاهی بسیار بالا است که امیدواریم با توجه به میزبانی مسابقات امسال نیز این دانشجویان صاحب سکوی قهرمانی شوند.

وی افزود: میزبانی مسابقات ملی برای شهر شاهرود امتیاز مطلوبی برای توسعه توریسم ورزشی است ازاین‌رو در کنار حضور آن‌ها بازدید از مجموعه بایزید بسطامی و شیخ ابوالحسن خرقانی و صنایع‌دستی شاهرود برنامه‌ریزی‌شده است و این مزیت مطلوبی برای شهرستان قلمداد می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *