جمعه , 24 سپتامبر 2021

محمد موسوی: با شکست ونزوئلا آماده دیدار سخت با کانادا شدیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به توکیو، تیم ملی والیبال ایران امروز دومین دیدار خود در بازی های المپیک را مقابل ونزوئلا برگزار کرد و طی آن موفق به برتری ٣ بر صفر شد.

محمد موسوی ملی پوش والیبال کشورمان در پایان این دیدار گفت: شاید فکر کنید بازی آسانی بود اما از نظر ما هر دیدار در المپیک حکم یک فینال را برای مان دارد چون نتیجه آن روی جایگاه تیمی و تعیین وضعیت تیم برای دیدارهای بعد تاثیر دارد.

این بازیکن نسبت به برگزاری بازی امروز در ساعت ٩ صبح انتقاد کرد و ادامه داد: این موضوع سختی کار ما را بیشتر کرده بود چون انجام بازی در این زمان فوق العاده سخت است. در واقع صبح توکیو، نصف شب ایران است و اگر هم از نظر ساعت خواب بدن در نظر گرفته شود، سخت است.

موسوی تصریح کرد: البته خدا رو شکر با تلاش و هماهنگی تیمی نه تنها اجازه ندادیم این موضوع برای ما مشکل ساز شود بلکه با نتیجه قاطع ٣ بر صفر هم بازی را به نفع خود تمام کردیم تا آماده دیدار سخت برابر کانادا شویم.

ملی پوش والیبال کشورمان با اشاره به پیروزی که مقابل لهستان به دست آمد، گفت: ان بازی هم خیلی مهم و سخت بود که با برد تمام شد، امیدواریم کانادا را هم از پیش رو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *