شنبه , ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

محل برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز تغییر کرد


به گزارش “ورزش تایمز”، پیش از این ماهشهر به عنوان میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز در بخش مردان تعیین شده بود اما فدراسیون در بررسی های تکمیلی، محل برگزاری این رقابت ها را به بابل تغییر داد.

مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز ۲۹ خرداد تا ۲ تیرماه با حضور ۳۲ بازیکن برگزار خواهد شد.

بر این اساس و طبق اعلام کمیته مسابقات و بر اساس آئین نامه اجرایی انتخابی تیم های ملی، ۴ بازیکن برتر رنکینگ جهانی همراه با ۲۸ بازیکن برتر آخرین رنکینگ ملی دعوت شدگان به مسابقات انتخابی تیم ملی هستند که در قالب یک مرحله مقدماتی و ۴ مرحله نهایی با هم رقابت می کنند.

نوشادعالمیان، نیما عالمیان، امیرحسین هدایی، امین احمدیان، حمیدرضا طاهرخانی، افشین نوروزی، محمدعلی روئین تن، آرمان حاجی ئی، سعید احمدیان، مهرداد دهستانی، میعاد لطفی، آرمین غفاری، متین حیدری، میلاد عابدینیان، سجاد حسینی، محمد فرقدانی، امیررضا عباسی، آریا امیری، مهدی معدن کن، عارف احمدی فر، مهرشاد پوده، بهراد عالمیان، حمید شمس، حامد باشت باوی، امیرحسین رزاق نیا، علی اکبر شعاری، محسن خطیون، محمدپویا وفایی، محمد بوجاریان، متین لطف الله نسبی، پویا دلواری و محمد امین حنطه نفراتی هستند که رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز را برگزار می کنند البته نفرات نهم تا ۳۲ در دیدارهای مقدماتی شرکت می کنند و ۸ بازیکن این مرحله در مرحله نهایی با ۸ بازیکن اول دیدارهای انتخابی خود را دنبال خواهند کرد.

در پایان رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز، ۴ بازیکن برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا انتخاب می شوند. این رقابت ها ۱۰ تا ۱۸ شهریورماه در قطر برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *