جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹

مانند برخی از باشگاه‌ها در نقل و انتقالات سر و صدا نکردیم


به گزارش “ورزش تایمز”، تیم والیبال فولاد سیرجان که قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با محمدرضا تندروان به عنوان سرمربی این تیم تمدید کرده است، با چالشی جدید مواجه شد. سیرجانی‌ها با مصطفی‌وند برای یک فصل قرارداد امضا کرده‌اند اما این بازیکن اقدام به تمدید قراردادش با تیم شهرداری ارومیه کرده است.

محمدرضا تندروان سرمربی تیم فولاد سیرجان در گفتگو با “ورزش تایمز” درباره وضعیت مصطفی وند گفت: ما با این بازیکن قرارداد بسته ایم و روی آن حساب کرده بودیم، سه، چهار بازیکن را به عنوان لیدر تیم انتخاب کرده بودیم و توسط آنها بازیکنان دیگر را انتخاب کرده بودیم. گفته شده بود که صحبت هایی با این بازیکن شده است. مصطفی وند اگر واقعا خواستار جدایی از سیرجان بود باید با ما صحبت می کردند و به توافق می رسیدند.

سرمربی تیم والیبال سیرجان درباره سایر جذب بازیکنان نیز گفت: پس از باشگاه شهداب یزد، فولاد سیرجان جزو اولین باشگاه هایی بود که شروع به جذب بازیکنان کرد. قرارداد علیرضا بهبودی و مصطفی وند ۱۰ روز پیش منعقد شد و ما تقریبا ۸۰ درصد قراردادها را انجام داده ایم اما مانند سایر باشگاه ها سر و صدا به راه نینداختیم. علاوه بر این ما همچنین با مهدی جلوه، مجتبی یوسفی، صابر کاظمی و سعید رنجبر نیز قرارداد بسته ایم. فقط در یک یا دو پست در حال رایزنی هستیم.

تندروان در ادامه در پاسخ به این سئوال که هدف باشگاه سیرجان برای فصل جدید چیست؟ گفت: کلیشه ای در تیم ها شکل گرفته است که همه در این زمینه صحبت می کنند که هدفگذاری برای مثال قرارگیری در بین ۸ یا ۴ تیم اول جدول رده بندی است اما واقعیت این است که حدود ۷۰ درصد تیم ها برای کسب سکو تیم خود را آماده می کنند نه اینکه فقط در مسابقات حضور داشته باشند.

سرمربی تیم والیبال سیرجان افزود: ذات ورزش همین است که در آن رقابت وجود داشته باشد. اینکه می گویند هدف، قرارگیری در بین ۴ تیم یا ۸ تیم است در واقع این است که می خواهند بار را از دوش خود بردارند. پس این همه دعوا و هزینه برای چیست؟ قطعا برای کسب بهترین نتیجه یعنی کسب سکو است. ۸۰ درصد تیم های لیگ خواهان رتبه هستند. تمام این کارها و جذب بهترین بازیکنان برای همین است. هدفگذاری به اعتقاد من گول زدن عوام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *